Eladó ingatlanok Püspökladány
Találati lista: 59
Eladó családi ház, Püspökladány, Püspökladány
Püspökladány, Püspökladány
Kínálati ár: 37 900 000 Ft
Kalkulált ár: 104 986 Є
467 901 Ft/m2
Eladó családi ház, Püspökladány, Püspökladány
Püspökladány, Püspökladány
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 96 953 Є
411 765 Ft/m2
Eladó lakás, Püspökladány
Püspökladány, Damjanich utca
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
687 931 Ft/m2
Püspökladány központjában egy 69 m2-es, 2 + 1 szobás, étkezőkonyhás, duplaloggiás, jó állapotú, téglaépítésű, harmadik emeleti, részben már kiürített lakás eladó!
Püspökladány
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є
650 725 Ft/m2
Eladó Ház, Püspökladány
Püspökladány
Kínálati ár: 17 700 000 Ft
Kalkulált ár: 49 030 Є
221 250 Ft/m2
Eladó Ház, Püspökladány
Püspökladány
Kínálati ár: 64 999 000 Ft
Kalkulált ár: 180 053 Є
414 006 Ft/m2
Eladó Ház, Püspökladány
Püspökladány
Kínálati ár: 17 700 000 Ft
Kalkulált ár: 49 030 Є
221 250 Ft/m2
Eladó családi ház, Püspökladány, Központ
Püspökladány, Központ
Kínálati ár: 17 700 000 Ft
Kalkulált ár: 49 030 Є
221 250 Ft/m2
Eladó Családi ház, Püspökladány, Belváros, 80nm, 35500000 Ft
Püspökladány, Belváros
Kínálati ár: 35 500 000 Ft
Kalkulált ár: 98 338 Є
443 750 Ft/m2
Eladó ház, Püspökladány
Püspökladány, Kalapács utca
Kínálati ár: 29 000 000 Ft
Kalkulált ár: 80 332 Є
250 000 Ft/m2
Eladó ház, Püspökladány
Püspökladány, Nagyszalontai utca
Kínálati ár: 14 000 000 Ft
Kalkulált ár: 38 781 Є
241 379 Ft/m2
Eladó ház, Püspökladány
Püspökladány, Erkel Ferenc utca
Kínálati ár: 84 400 000 Ft
Kalkulált ár: 233 795 Є
767 273 Ft/m2
Eladó 178 m2 családi ház, Püspökladány
Püspökladány
Kínálati ár: 86 000 000 Ft
Kalkulált ár: 238 227 Є
483 146 Ft/m2
Eladó Családi ház, Püspökladány, Belváros, 68nm, 23990000 Ft
Püspökladány, Belváros
Kínálati ár: 23 990 000 Ft
Kalkulált ár: 66 454 Є
352 794 Ft/m2
Eladó Családi ház, Püspökladány, Nincs megadva, 80nm, 14500000 Ft
Püspökladány, Nincs megadva
Kínálati ár: 14 500 000 Ft
Kalkulált ár: 40 166 Є
181 250 Ft/m2
Szép családi ház eladó Püspökladány központ
Püspökladány, Belváros
Kínálati ár: 39 500 000 Ft
Kalkulált ár: 109 418 Є
519 737 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Különleges hangulatú vendégház eladó Püspökladány szívében
Püspökladány, Belváros
Kínálati ár: 79 000 000 Ft
Kalkulált ár: 218 837 Є
658 333 Ft/m2
Püspökladányban felújított családi ház
Püspökladány
Kínálati ár: 77 800 000 Ft
Kalkulált ár: 215 512 Є
409 474 Ft/m2
Eladó Házrész, Püspökladány, Belváros, 120nm, 45000000 Ft
Püspökladány, Belváros
Kínálati ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 124 654 Є
375 000 Ft/m2
Eladó Házrész, Püspökladány, Belváros, 120nm, 35000000 Ft
Püspökladány, Belváros
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 96 953 Є
291 667 Ft/m2