Eladó ingatlanok Püspökladány
Találati lista: 59
Eladó ház, Püspökladány
Püspökladány, Bodó utca
Kínálati ár: 77 800 000 Ft
Kalkulált ár: 215 512 Є
409 474 Ft/m2
Eladó Ház, Püspökladány
Püspökladány
Kínálati ár: 64 999 000 Ft
Kalkulált ár: 180 053 Є
414 006 Ft/m2
Eladó Ház, Püspökladány
Püspökladány
Kínálati ár: 64 999 000 Ft
Kalkulált ár: 180 053 Є
414 006 Ft/m2
Eladó Családi ház, Püspökladány, Belváros, 80nm, 35800000 Ft
Püspökladány, Belváros
Kínálati ár: 35 800 000 Ft
Kalkulált ár: 99 169 Є
447 500 Ft/m2
Eladó Ház, Püspökladány
Püspökladány
Kínálati ár: 41 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 41 500 000 Ft
Korábbi ár: 44 500 000 Ft
Kalkulált ár: 114 958 Є44 500 000 Ft
436 842 Ft/m2
Eladó ház, Püspökladány
Püspökladány, Mikes Kelemen utca
Kínálati ár: 84 990 000 Ft
Kalkulált ár: 235 429 Є
404 714 Ft/m2
Eladó Ház, Püspökladány
Püspökladány
Kínálati ár: 41 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 41 500 000 Ft
Korábbi ár: 44 500 000 Ft
Kalkulált ár: 114 958 Є44 500 000 Ft
436 842 Ft/m2
Eladó ház, Püspökladány
Püspökladány, Lehel utca
Kínálati ár: 48 900 000 Ft
Kalkulált ár: 135 457 Є
582 143 Ft/m2
Eladó Általános, Püspökladány
Püspökladány, Petőfi utca
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
133 893 Ft/m2
Eladó ház, Püspökladány
Püspökladány, Gárdonyi Géza utca
Kínálati ár: 25 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 25 000 000 Ft
Korábbi ár: 27 500 000 Ft
Kalkulált ár: 69 252 Є27 500 000 Ft
357 143 Ft/m2
Eladó Ház, Püspökladány
Püspökladány
Kínálati ár: 27 000 000 Ft
Kalkulált ár: 74 792 Є
421 875 Ft/m2
Eladó ház, Püspökladány
Püspökladány, Gárdonyi Géza utca
Kínálati ár: 25 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 25 000 000 Ft
Korábbi ár: 27 500 000 Ft
Kalkulált ár: 69 252 Є27 500 000 Ft
357 143 Ft/m2
Püspökladányban eladó családi ház
Püspökladány, Karcagi utca
Kínálati ár: 20 000 000 Ft
Kalkulált ár: 55 402 Є
250 000 Ft/m2
Eladó ház, Püspökladány
Püspökladány, Bólyai utca
Kínálati ár: 28 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 28 500 000 Ft
Korábbi ár: 30 000 000 Ft
Kalkulált ár: 78 947 Є30 000 000 Ft
282 178 Ft/m2
Eladó családi ház, Püspökladány, Püspökladány
Püspökladány, Püspökladány
Kínálati ár: 41 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 41 500 000 Ft
Korábbi ár: 44 500 000 Ft
Kalkulált ár: 114 958 Є44 500 000 Ft
436 842 Ft/m2
Eladó Családi ház, Püspökladány, Belváros, 240nm, 88000000 Ft
Püspökladány, Belváros
Kínálati ár: 88 000 000 Ft
Kalkulált ár: 243 767 Є
366 667 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Lakás, Püspökladány
Püspökladány
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
118 750 Ft/m2
Eladó Családi ház, Püspökladány, Belváros, 140nm, 64990000 Ft
Püspökladány, Belváros
Kínálati ár: 64 990 000 Ft
Kalkulált ár: 180 028 Є
464 214 Ft/m2
Eladó Családi ház, Püspökladány, Petritelep, 80nm, 57900000 Ft
Püspökladány, Petritelep
Kínálati ár: 57 900 000 Ft
Kalkulált ár: 160 388 Є
723 750 Ft/m2
Eladó Ház, Püspökladány
Püspökladány
Kínálati ár: 27 000 000 Ft
Kalkulált ár: 74 792 Є
421 875 Ft/m2