Eladó lakás Győr-Moson-Sopron megye
Találati lista: 869
Alacsony rezsi
Eladó téglalakás, Kapuvár
Kapuvár
Kínálati ár: 28 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 28 500 000 Ft
Korábbi ár: 28 900 000 Ft
Kalkulált ár: 78 947 Є28 900 000 Ft
375 000 Ft/m2
Eladó lakás Győr-Belvárosában!
Győr
Kínálati ár: 59 990 000 Ft
Kalkulált ár: 166 177 Є
1 034 310 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Győr, Nádorváros, Corvin utca, 74nm, 89000000 Ft
Győr, Nádorváros, Corvin utca, Nádorváros
Kínálati ár: 89 000 000 Ft
Kalkulált ár: 246 537 Є
1 202 703 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Ipatelep, 58nm, 47500000 Ft
Mosonmagyaróvár, Ipatelep
Kínálati ár: 47 500 000 Ft
Kalkulált ár: 131 579 Є
818 966 Ft/m2
Eladó Panellakás, Mosonmagyaróvár, Városközpont, 53nm, 52000000 Ft
Mosonmagyaróvár, Városközpont
Kínálati ár: 52 000 000 Ft
Kalkulált ár: 144 044 Є
981 132 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr, Újváros, Bálint Mihály utca, Újváros
Kínálati ár: 36 000 000 Ft
Kalkulált ár: 99 723 Є
923 077 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr, Marcalváros I., Ikva utca, Marcalváros I.
Kínálati ár: 53 500 000 Ft
Kalkulált ár: 148 199 Є
972 727 Ft/m2
Eladó Lakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár, Széchenyi István utca
Kínálati ár: 44 000 000 Ft
Kalkulált ár: 121 884 Є
800 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr, Győr-Sziget, Bálint Mihály utca, Győr-Sziget
Kínálati ár: 36 000 000 Ft
Kalkulált ár: 99 723 Є
923 077 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr, Tihanyi Árpád út
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
998 113 Ft/m2
Eladó szép állapotú polgári lakás
Sopron, Csengery utca
Kínálati ár: 95 200 000 Ft
Kalkulált ár: 263 712 Є
865 455 Ft/m2
Jó elosztású teljes felújított 3+1 szobás lakás eladó
Sopron, Belváros, Móricz Zsigmond utca
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
794 318 Ft/m2
EGY FIATALOS, VILÁGOS LAKÁS – AMI PONT AZT ADJA, AMIRE SZÜKSÉGED VAN
Sopron, Pihenőkereszt, Rozália út
Kínálati ár: 57 990 000 Ft
Kalkulált ár: 160 637 Є
1 260 652 Ft/m2
Sopronban a Köszegi úton, 53m2 lakás a 3. emeleten
Sopron, Belváros, Kőszegi út
Kínálati ár: 56 900 000 Ft
Kalkulált ár: 157 618 Є
1 073 585 Ft/m2
Második emeleti két szobás panellakás a Kőszegi úton
Sopron, Kőszegi út
Kínálati ár: 52 100 000 Ft
Kalkulált ár: 144 321 Є
1 108 511 Ft/m2
Győr, Belváros szívében, 1. emeleti polgári lakás eladó!
Győr, Győr-Belváros, Győr-Belváros
Kínálati ár: 59 800 000 Ft
Kalkulált ár: 165 651 Є
866 667 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Győr
Győr, Bácsa
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
1 410 870 Ft/m2
Eladó téglalakás, Győr
Győr, Nádorváros
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
997 500 Ft/m2
Eladó 113 m2 tégla lakás, Győr
Győr, Pinnyéd, Pinnyéd
Kínálati ár: 96 300 000 Ft
Kalkulált ár: 266 759 Є
852 212 Ft/m2
Eladó 31.50 m2 tégla lakás, Győr
Győr, Nádorváros, Nádorváros
Kínálati ár: 34 500 000 Ft
Kalkulált ár: 95 568 Є
1 078 125 Ft/m2