Eladó lakás Győr-Moson-Sopron megye
Találati lista: 866
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Jánossomorján 50m2-es újépítésű lakás eladó
Jánossomorja
Kínálati ár: 42 000 000 Ft
Kalkulált ár: 116 343 Є
840 000 Ft/m2
kiemelt
Jánossomorján 46,3m2-es újépítésű lakás eladó
Jánossomorja
Kínálati ár: 42 610 000 Ft
Kalkulált ár: 118 033 Є
926 304 Ft/m2
kiemelt
Mosonmagyaróvár szomszédságába Mosonudvaron 70m2-es földszinti lakás eladó
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 68 000 000 Ft
Kalkulált ár: 188 366 Є
971 429 Ft/m2
kiemelt
Tágas, világos tégla lakás eladó Győr-Gyárváros közkedvelt lakóparkjában!
Győr, Gyárváros, Gyárváros
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 152 355 Є
625 000 Ft/m2
kiemelt
Eladó társasházi lakás, Jánossomorja
Jánossomorja
Kínálati ár: 44 000 000 Ft
Kalkulált ár: 121 884 Є
1 128 205 Ft/m2
Eladó téglalakás, Sopron, Ágfalvi úti lakópark
Sopron, Ágfalvi úti lakópark
Kínálati ár: 85 000 000 Ft
Kalkulált ár: 235 457 Є
801 887 Ft/m2
Eladó panellakás, Sopron, Belváros-külső
Sopron, Belváros-külső
Kínálati ár: 49 500 000 Ft
Kalkulált ár: 137 119 Є
933 962 Ft/m2
Eladó téglalakás, Sopron, Belváros-külső
Sopron, Belváros-külső
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 055 Є
439 189 Ft/m2
Eladó 48 m2 tégla lakás, Győr
Győr, Győr-Belváros, Győr-Belváros
Kínálati ár: 64 800 000 Ft
Kalkulált ár: 179 501 Є
1 350 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Belváros, 76nm, 59000000 Ft
Mosonmagyaróvár, Belváros
Kínálati ár: 59 000 000 Ft
Kalkulált ár: 163 435 Є
776 316 Ft/m2
Eladó lakás, Sopron
Sopron
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 207 756 Є
815 217 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr, Adyváros, Adyváros
Kínálati ár: 61 900 000 Ft
Kalkulált ár: 171 468 Є
998 387 Ft/m2
Belvárosi 42 négyzetméteres lakás
Sopron, Belváros, Újteleki utca
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
950 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 79 900 000 Ft
Korábbi ár: 81 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є81 900 000 Ft
1 248 438 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr, Adyváros, Adyváros
Kínálati ár: 45 500 000 Ft
Kalkulált ár: 126 039 Є
827 273 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr, Győr-Belváros, Győr-Belváros
Kínálati ár: 80 000 000 Ft
Kalkulált ár: 221 607 Є
761 905 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Sopron
Sopron
Kínálati ár: 77 990 000 Ft
Kalkulált ár: 216 039 Є
886 250 Ft/m2
Alacsony rezsi
Eladó téglalakás, Kapuvár
Kapuvár
Kínálati ár: 28 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 28 500 000 Ft
Korábbi ár: 28 900 000 Ft
Kalkulált ár: 78 947 Є28 900 000 Ft
375 000 Ft/m2
Eladó lakás Győr-Belvárosában!
Győr
Kínálati ár: 59 990 000 Ft
Kalkulált ár: 166 177 Є
1 034 310 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Győr, Nádorváros, Corvin utca, 74nm, 89000000 Ft
Győr, Nádorváros, Corvin utca, Nádorváros
Kínálati ár: 89 000 000 Ft
Kalkulált ár: 246 537 Є
1 202 703 Ft/m2