Eladó lakás Győr-Moson-Sopron megye
Találati lista: 869
Aranyhegyi nyugalom, osztrák közelség – felújított, azonnal költözhető.
Sopron, Aranyhegy és környéke, Zárányi utca
Kínálati ár: 42 500 000 Ft
Kalkulált ár: 117 729 Є
1 287 879 Ft/m2
Eladó lakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 366 Є
778 049 Ft/m2
Eladó panellakás Győr-Adyvárosban!
Győr
Kínálati ár: 68 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 68 990 000 Ft
Korábbi ár: 69 990 000 Ft
Kalkulált ár: 191 108 Є69 990 000 Ft
851 728 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr, Adyváros, Adyváros
Kínálati ár: 53 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 53 000 000 Ft
Korábbi ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 146 814 Є55 000 000 Ft
854 839 Ft/m2
Sopron, Aranyhegy és környéke, Zárányi utca
Kínálati ár: 42 500 000 Ft
Kalkulált ár: 117 729 Є
1 287 879 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Moson, 49nm, 57800000 Ft
Mosonmagyaróvár, Moson
Kínálati ár: 57 800 000 Ft
Kalkulált ár: 160 111 Є
1 179 592 Ft/m2
Eladó egyéb lakás, Sopronhorpács
Sopronhorpács
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
560 674 Ft/m2
Eladó 58 m2 tégla lakás, Győr
Győr, Nádorváros, Nádorváros
Kínálati ár: 62 490 000 Ft
Kalkulált ár: 173 102 Є
1 077 414 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Városközpont, 65nm, 72900000 Ft
Mosonmagyaróvár, Városközpont
Kínálati ár: 72 900 000 Ft
Kalkulált ár: 201 939 Є
1 121 538 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr
Kínálati ár: 53 900 000 Ft
Kalkulált ár: 149 307 Є
1 016 981 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr
Kínálati ár: 53 900 000 Ft
Kalkulált ár: 149 307 Є
1 016 981 Ft/m2
Kiváló elhelyezkedésű 60 négyzetméteres erkélyes lakás garázzsal
Sopron, Bánfalva-Kertváros, Besenyő utca
Kínálati ár: 63 900 000 Ft
Kalkulált ár: 177 008 Є
1 101 724 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Rajka, 60nm, 55609100 Ft
Rajka
Kínálati ár: 55 609 100 Ft
Jelenlegi ár: 55 609 100 Ft
Korábbi ár: 55 609 100 Ft
Kalkulált ár: 154 042 Є55 609 100 Ft
926 818 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Bezenye, Nincs megadva, 33nm, 33600000 Ft
Bezenye, Nincs megadva
Kínálati ár: 33 600 000 Ft
Kalkulált ár: 93 075 Є
1 018 182 Ft/m2
Eladó téglalakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 57 900 000 Ft
Kalkulált ár: 160 388 Є
1 231 915 Ft/m2
Eladó téglalakás, Mosonmagyaróvár, Fő utca
Mosonmagyaróvár, Fő utca
Kínálati ár: 42 999 000 Ft
Kalkulált ár: 119 111 Є
826 904 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó panellakás, Mosonmagyaróvár, Móra Ferenc lakótelep
Mosonmagyaróvár, Móra Ferenc lakótelep
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
725 455 Ft/m2
Eladó lakás, Győr
Győr
Kínálati ár: 56 000 000 Ft
Kalkulált ár: 155 125 Є
861 538 Ft/m2
Eladó lakás, Győr
Győr
Kínálati ár: 60 990 000 Ft
Kalkulált ár: 168 947 Є
1 108 909 Ft/m2
Alacsony rezsi
Eladó téglalakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 185 000 Є
Kalkulált ár: 66 785 000 Ft
2 721 €/m2