Eladó lakás Győr-Moson-Sopron megye
Találati lista: 869
Eladó Lakás, Győr
Győr, Földes Gábor utca
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
907 273 Ft/m2
Eladó lakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 56 990 000 Ft
Kalkulált ár: 157 867 Є
1 117 451 Ft/m2
Eladó panellakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 41 500 000 Ft
Kalkulált ár: 114 958 Є
754 545 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr, Győr-Belváros, Tarcsay Vilmos utca, Győr-Belváros
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 99 000 000 Ft
Korábbi ár: 119 900 000 Ft
Kalkulált ár: 274 238 Є119 900 000 Ft
1 320 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr, Győr-Belváros, Tarcsay Vilmos utca, Győr-Belváros
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 99 000 000 Ft
Korábbi ár: 119 900 000 Ft
Kalkulált ár: 274 238 Є119 900 000 Ft
1 192 771 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr, Adyváros, Földes Gábor utca, Adyváros
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
907 273 Ft/m2
Eladó Lakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 29 900 000 Ft
Korábbi ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 82 825 Є31 900 000 Ft
711 905 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr, Adyváros, Adyváros
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
907 273 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr, Adyváros, Szigethy Attila út, Adyváros
Kínálati ár: 53 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 53 000 000 Ft
Korábbi ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 146 814 Є55 000 000 Ft
854 839 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Jánossomorja, Mosonszentjános, 51nm, 52964000 Ft
Jánossomorja, Mosonszentjános
Kínálati ár: 52 964 000 Ft
Kalkulált ár: 146 715 Є
1 038 510 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Jánossomorja, 39nm, 42609800 Ft
Jánossomorja
Kínálati ár: 42 609 800 Ft
Kalkulált ár: 118 033 Є
1 092 559 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Jánossomorja, Mosonszentjános, 35nm, 34380000 Ft
Jánossomorja, Mosonszentjános
Kínálati ár: 34 380 000 Ft
Kalkulált ár: 95 235 Є
982 286 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Jánossomorja, Mosonszentjános, 42nm, 40875000 Ft
Jánossomorja, Mosonszentjános
Kínálati ár: 40 875 000 Ft
Kalkulált ár: 113 227 Є
973 214 Ft/m2
Eladó lakás, Győr
Győr
Kínálati ár: 49 800 000 Ft
Kalkulált ár: 137 950 Є
1 016 327 Ft/m2
Eladó panellakás Győr-Marcalváros I. városrészen!
Győr
Kínálati ár: 56 990 000 Ft
Kalkulált ár: 157 867 Є
1 036 182 Ft/m2
Eladó lakás Győr-Szabadhegyen
Győr
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
907 273 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Győr, Ménfőcsanak, 59nm, 79900000 Ft
Győr, Ménfőcsanak, Ménfőcsanak
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 79 900 000 Ft
Korábbi ár: 81 490 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є81 490 000 Ft
1 354 237 Ft/m2
Eladó téglalakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 52 500 000 Ft
Kalkulált ár: 145 429 Є
1 050 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Nincs megadva, 64nm, 82900000 Ft
Mosonmagyaróvár, Nincs megadva
Kínálati ár: 82 900 000 Ft
Kalkulált ár: 229 640 Є
1 295 313 Ft/m2
Felújított, szép lakás Győr-Adyvárosban
Győr, Adyváros, Adyváros
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 900 000 Ft
Korábbi ár: 51 600 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є51 600 000 Ft
941 509 Ft/m2