Eladó ingatlanok Győr-Moson-Sopron megye
Találati lista: 2965
Eladó ikerház, Győrújfalu
Győrújfalu
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 708 Є
862 963 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Sopron, Aranyhegyi lakópark, 75nm, 72000000 Ft
Sopron, Aranyhegyi lakópark
Kínálati ár: 72 000 000 Ft
Kalkulált ár: 200 557 Є
960 000 Ft/m2
Eladó építési telek, Farád
Farád
Kínálati ár: 20 000 000 Ft
Kalkulált ár: 55 710 Є
6 098 Ft/m2
Sopronban modern műszaki megoldások, műemléki környezetben
Sopron, Belváros
Kínálati ár: 136 000 000 Ft
Kalkulált ár: 378 830 Є
683 417 Ft/m2
Eladó ikerház, Máriakálnok
Máriakálnok
Kínálati ár: 175 000 Є
Kalkulált ár: 62 825 000 Ft
1 944 €/m2
Eladó prémium loft lakás Sopron történelmi belvárosában – modern terek, műemléki elegancia hangulatban
Sopron, Belváros
Kínálati ár: 158 000 000 Ft
Kalkulált ár: 440 111 Є
1 215 385 Ft/m2
Belvárosi 42 négyzetméteres lakás
Sopron, Belváros
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 713 Є
997 619 Ft/m2
Belvárosi 42 négyzetméteres lakás
Sopron, Belváros
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 713 Є
997 619 Ft/m2
Eladó Üzlet, Sopron, Belváros, 60nm, 62990000 Ft
Sopron, Belváros
Kínálati ár: 62 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 62 990 000 Ft
Korábbi ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 175 460 Є65 000 000 Ft
1 049 833 Ft/m2
Eladó Ház, Ravazd
Ravazd
Kínálati ár: 99 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 99 990 000 Ft
Korábbi ár: 109 990 000 Ft
Kalkulált ár: 278 524 Є109 990 000 Ft
900 811 Ft/m2
Eladó Ház, Ravazd
Ravazd, Sima hegy
Kínálati ár: 99 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 99 990 000 Ft
Korábbi ár: 109 990 000 Ft
Kalkulált ár: 278 524 Є109 990 000 Ft
900 811 Ft/m2
Belvárosi 42 négyzetméteres lakás
Sopron, Belváros
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 713 Є
997 619 Ft/m2
Eladó családi ház, Sopron
Sopron
Kínálati ár: 149 900 000 Ft
Kalkulált ár: 417 549 Є
793 122 Ft/m2
Bejáratott üzlethelyiség Győr-Szabadhegyen
Győr, Győrszabadhegy, Győrszabadhegy
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 166 852 Є
1 247 917 Ft/m2
Pannonhalmi Főapátság közelében családi ház nagy telekkel!
Pannonhalma
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 97 214 Є
498 571 Ft/m2
Eladó Villa, kastély, Sopron, Alsólőverek, 295nm, 245000000 Ft
Sopron, Alsólőverek
Kínálati ár: 245 000 000 Ft
Kalkulált ár: 682 451 Є
830 508 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó ikerház, Győr
Győr
Kínálati ár: 118 000 000 Ft
Kalkulált ár: 328 691 Є
802 721 Ft/m2
Eladó egyéb telek, Bőny
Bőny
Kínálati ár: 29 990 000 Ft
Kalkulált ár: 83 538 Є
15 718 Ft/m2
Alkalom az új otthonodra
Nagycenk
Kínálati ár: 130 000 000 Ft
Kalkulált ár: 362 117 Є
1 000 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Sopron
Sopron
Kínálati ár: 48 000 000 Ft
Kalkulált ár: 133 705 Є
905 660 Ft/m2