Eladó ingatlanok Győr-Moson-Sopron megye
Találati lista: 2964
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Sorház, Győr, Szitásdomb, 112nm, 112000000 Ft
Győr, Szitásdomb
Kínálati ár: 112 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 112 000 000 Ft
Korábbi ár: 108 000 000 Ft
Kalkulált ár: 311 978 Є108 000 000 Ft
1 000 000 Ft/m2
Eladó családi ház, Bezenye
Bezenye
Kínálati ár: 175 000 Є
Kalkulált ár: 62 825 000 Ft
1 259 €/m2
Eladó téglalakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 82 900 000 Ft
Kalkulált ár: 230 919 Є
1 295 313 Ft/m2
Eladó építési telek, Nagybajcs
Nagybajcs
Kínálati ár: 19 900 000 Ft
Kalkulált ár: 55 432 Є
9 091 Ft/m2
Eladó ikerház, Fertőrákos
Fertőrákos
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 208 635 Є
749 000 Ft/m2
Eladó egyéb telek, Mórichida
Mórichida
Kínálati ár: 5 000 000 Ft
Kalkulált ár: 13 928 Є
1 282 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr 149.000.000 Ft
Győr, Marcalváros II., Marcalváros II.
Kínálati ár: 149 000 000 Ft
Kalkulált ár: 415 042 Є
1 284 483 Ft/m2
Eladó 70 nm-es téglalakás, Győr-Nádorváros
Győr, Nádorváros, Nádorváros
Kínálati ár: 77 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 77 990 000 Ft
Korábbi ár: 79 990 000 Ft
Kalkulált ár: 217 242 Є79 990 000 Ft
1 114 143 Ft/m2
Eladó Ház, Abda
Abda
Kínálati ár: 50 000 000 Ft
Kalkulált ár: 139 276 Є
735 294 Ft/m2
Eladó ház, Máriakálnok
Máriakálnok
Kínálati ár: 67 900 000 Ft
Kalkulált ár: 189 136 Є
565 833 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Győr, Vizivárosi lakópark, 62nm, 86490000 Ft
Győr, Vizivárosi lakópark
Kínálati ár: 86 490 000 Ft
Jelenlegi ár: 86 490 000 Ft
Korábbi ár: 89 990 000 Ft
Kalkulált ár: 240 919 Є89 990 000 Ft
1 395 000 Ft/m2
Eladó Építési telek, Győr, Újváros, 300nm, 30000000 Ft
Győr, Újváros, Újváros
Kínálati ár: 30 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 30 000 000 Ft
Korábbi ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 83 565 Є35 000 000 Ft
100 000 Ft/m2
Fűtéskész állapotban AZONNAL birtokba vehető ingatlan!
Győr, Kisbácsa, Kisbácsa
Kínálati ár: 118 000 000 Ft
Kalkulált ár: 328 691 Є
880 597 Ft/m2
Eladó vidéki raktárak, Ikrény
Ikrény
Kínálati ár: 199 900 000 Ft
Kalkulált ár: 556 825 Є
317 302 Ft/m2
Eladó családi ház, Abda
Abda
Kínálati ár: 74 500 000 Ft
Kalkulált ár: 207 521 Є
730 392 Ft/m2
Eladó zártkert Tényőn
Tényő
Kínálati ár: 26 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 26 990 000 Ft
Korábbi ár: 23 500 000 Ft
Kalkulált ár: 75 181 Є23 500 000 Ft
9 333 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó családi ház, Kapuvár
Kapuvár
Kínálati ár: 76 000 000 Ft
Kalkulált ár: 211 699 Є
380 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr 121.900.000 Ft
Győr, Marcalváros II., Marcalváros II.
Kínálati ár: 121 900 000 Ft
Kalkulált ár: 339 554 Є
1 296 809 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr 119.000.000 Ft
Győr, Marcalváros II., Marcalváros II.
Kínálati ár: 119 000 000 Ft
Kalkulált ár: 331 476 Є
967 480 Ft/m2
ÉLJEN OTT, AHOL MÁSOK CSAK NYARALNAK! – 200 MÉTERRE A TERMÁLTÓL!
Mosonmagyaróvár, Károlyliget
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 208 635 Є
780 208 Ft/m2