Eladó ingatlanok Győr-Moson-Sopron megye
Találati lista: 2960
Eladó Lakás, Győr
Győr, Adyváros, Adyváros
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 55 000 000 Ft
Korábbi ár: 57 900 000 Ft
Kalkulált ár: 153 203 Є57 900 000 Ft
887 097 Ft/m2
Eladó felújítandó magasföldszinti lakás a belváros közelében
Sopron, Fapiac utca
Kínálati ár: 33 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 33 900 000 Ft
Korábbi ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 94 429 Є35 900 000 Ft
807 143 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Építési telek, Máriakálnok, Malomdűlő, 1031nm, 36000000 Ft
Máriakálnok, Malomdűlő
Kínálati ár: 36 000 000 Ft
Kalkulált ár: 100 279 Є
34 918 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Nincs megadva, 31nm, 21900000 Ft
Mosonmagyaróvár, Nincs megadva
Kínálati ár: 21 900 000 Ft
Kalkulált ár: 61 003 Є
706 452 Ft/m2
Eladó téglalakás, Győr
Győr
Kínálati ár: 51 000 000 Ft
Kalkulált ár: 142 061 Є
784 615 Ft/m2
Eladó családi ház, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 139 000 000 Ft
Kalkulált ár: 387 187 Є
868 750 Ft/m2
Eladó családi ház, Győrújbarát
Győrújbarát
Kínálati ár: 98 000 000 Ft
Kalkulált ár: 272 981 Є
816 667 Ft/m2
Felújítandó ház Kónyban
Kóny
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 111 142 Є
498 750 Ft/m2
Lépcsőmentes kényelem, kert és dupla garázs egy áráért!
Mosonmagyaróvár, ipartelep
Kínálati ár: 47 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 47 500 000 Ft
Korábbi ár: 48 900 000 Ft
Kalkulált ár: 132 312 Є48 900 000 Ft
818 966 Ft/m2
Eladó Ház, Tényő
Tényő
Kínálati ár: 37 500 000 Ft
Kalkulált ár: 104 457 Є
535 714 Ft/m2
Eladó Lakás, Győr
Győr
Kínálati ár: 60 850 000 Ft
Kalkulált ár: 169 499 Є
881 884 Ft/m2
Eladó lakás, Mosonmagyaróvár
Mosonmagyaróvár
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 900 000 Ft
Korábbi ár: 40 900 000 Ft
Kalkulált ár: 111 142 Є40 900 000 Ft
814 286 Ft/m2
Kiváló befektetés - Eladó ikerház Balfon
Sopron, Balf
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 125 070 Є
449 000 Ft/m2
„Föld, ami értéket őriz – eladó rét Ebergőc határában”
Ebergőc, Külterület, Petőfi Sándor utca
Kínálati ár: 5 900 000 Ft
Kalkulált ár: 16 435 Є
562 Ft/m2
Hédervári családi ház eladó
Hédervár
Kínálati ár: 61 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 61 000 000 Ft
Korábbi ár: 62 000 000 Ft
Kalkulált ár: 169 916 Є62 000 000 Ft
871 429 Ft/m2
Eladó Fejlesztési terület Cirákon – akár több telekre osztható!
Cirák
Kínálati ár: 20 000 000 Ft