Eladó ingatlanok Győr-Moson-Sopron megye
Találati lista: 2960
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Győrújbaráton komplex ipari ingatlan eladó / kiadó – külön beépíthető telekkel!
Győrújbarát
Kínálati ár: 390 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 086 351 Є
236 650 Ft/m2
160 m2-es KIRAKATOS ÜZLETHELYISÉG ELADÓ GYŐR-NÁDORVÁROSBAN
Győr, Nádorváros, Nádorváros
Kínálati ár: 139 000 000 Ft
Kalkulált ár: 387 187 Є
868 750 Ft/m2
Bérbe adott ipari csarnok és irodaház eladó Győr mellett – azonnali hozam, kiváló lokáció
Ikrény
Kínálati ár: 499 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 389 972 Є
457 798 Ft/m2
Hosszú távon bérbe adott ipari csarnok eladó Győr Ipari Parkban – stabil hozam, visszabérlő tulajdonos
Győr, Ipari Park, Ipari Park
Kínálati ár: 823 000 000 Ft
Kalkulált ár: 2 292 479 Є
539 672 Ft/m2
Eladó 81 m2 panel lakás, Győr
Győr, Adyváros, Adyváros
Kínálati ár: 64 850 000 Ft
Kalkulált ár: 180 641 Є
800 617 Ft/m2
Gyirmót csendes utcájában – nappali + 3 szobás, 2 fürdős családi ház garázzsal, nagy terasszal!
Győr, Gyirmót, Gyirmót
Kínálati ár: 94 700 000 Ft
Kalkulált ár: 263 788 Є
639 865 Ft/m2
Belső kétszintes ikerházi lakás, új lakóparkban
Győr, Révfalu, Révfalu
Kínálati ár: 235 399 500 Ft
Kalkulált ár: 655 709 Є
1 669 500 Ft/m2
Új lakóparkban, exkluzív belső kétszintes ikerházi lakás
Győr, Révfalu, Révfalu
Kínálati ár: 225 856 500 Ft
Kalkulált ár: 629 127 Є
1 750 826 Ft/m2
Minőség és praktikum egy remek lokációban!
Győr, Révfalu, Révfalu
Kínálati ár: 220 000 000 Ft
Kalkulált ár: 612 813 Є
1 560 284 Ft/m2
Exkluzív ikerházi lakás Győr-Révfaluban!
Győr, Révfalu, Révfalu
Kínálati ár: 235 399 500 Ft
Kalkulált ár: 655 709 Є
1 669 500 Ft/m2
Győrhöz közel családi ház eladó reális áron
Szil
Kínálati ár: 39 700 000 Ft
Kalkulált ár: 110 585 Є
254 487 Ft/m2
Saroktelken, kockaházból otthon
Győrújbarát
Kínálati ár: 69 500 000 Ft
Kalkulált ár: 193 593 Є
817 647 Ft/m2
Eladó lakás Győr, Kossuth utca
Győr
Kínálati ár: 63 270 000 Ft
Kalkulált ár: 176 240 Є
1 193 774 Ft/m2
Építkezne vagy befektetne? Kivételes telek Vámosszabadin!
Vámosszabadi
Kínálati ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 125 348 Є
40 687 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Belváros, Templom utca, 49nm, 42900000 Ft
Mosonmagyaróvár, Belváros, Templom utca
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Kalkulált ár: 119 499 Є
875 510 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Városközpont, Mosonyi Mihály utca, 46nm, 58500000 Ft
Mosonmagyaróvár, Városközpont, Mosonyi Mihály utca
Kínálati ár: 58 500 000 Ft
Kalkulált ár: 162 953 Є
1 271 739 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Nincs megadva, 65nm, 81900000 Ft
Mosonmagyaróvár, Nincs megadva
Kínálati ár: 81 900 000 Ft
Kalkulált ár: 228 134 Є
1 260 000 Ft/m2
Eladó Családi ház, Mosonmagyaróvár, Ipatelep, Klapka György utca, 106nm, 114990000 Ft
Mosonmagyaróvár, Ipatelep, Klapka György utca
Kínálati ár: 114 990 000 Ft
Kalkulált ár: 320 306 Є
1 084 811 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Lajta lakópark, 60nm, 77000000 Ft
Mosonmagyaróvár, Lajta lakópark
Kínálati ár: 77 000 000 Ft
Kalkulált ár: 214 485 Є
1 283 333 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Mosonmagyaróvár, Nincs megadva, Lucsony utca, 42nm, 63900000 Ft
Mosonmagyaróvár, Nincs megadva, Lucsony utca
Kínálati ár: 63 900 000 Ft
Kalkulált ár: 177 994 Є
1 521 429 Ft/m2