Eladó lakás Fejér megye
Találati lista: 545
Eladó panellakás, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Víziváros
Kínálati ár: 50 900 000 Ft
Kalkulált ár: 140 997 Є
960 377 Ft/m2
Belváros közeli, költözhető téglalakás várja új tulajdonosát
Székesfehérvár, Belváros és környéke, Belváros és környéke
Kínálati ár: 49 500 000 Ft
Kalkulált ár: 137 119 Є
990 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Tóváros-Horváth István környéke
Kínálati ár: 50 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 50 990 000 Ft
Korábbi ár: 53 500 000 Ft
Kalkulált ár: 141 247 Є53 500 000 Ft
962 075 Ft/m2
Eladó panellakás, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Belváros és környéke
Kínálati ár: 49 000 000 Ft
Kalkulált ár: 135 734 Є
1 000 000 Ft/m2
Májusban átvehető új építésű lakás
Adony
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є
787 719 Ft/m2
Adony központban új építésű lakás
Adony
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є
787 719 Ft/m2
Eladó panellakás, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Belváros és környéke
Kínálati ár: 49 000 000 Ft
Kalkulált ár: 135 734 Є
1 000 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Mór
Mór
Kínálati ár: 40 900 000 Ft
Kalkulált ár: 113 296 Є
771 698 Ft/m2
Alkalmi vétel
Eladó panellakás, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Víziváros
Kínálati ár: 47 600 000 Ft
Jelenlegi ár: 47 600 000 Ft
Korábbi ár: 48 900 000 Ft
Kalkulált ár: 131 856 Є48 900 000 Ft
971 429 Ft/m2
Eladó téglalakás, Dunaújváros
Dunaújváros
Kínálati ár: 32 000 000 Ft
Kalkulált ár: 88 643 Є
615 385 Ft/m2
Székesfehérvár Lakás
Székesfehérvár, Maroshegy, Maroshegy
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
848 936 Ft/m2
Eladó téglalakás, Szabadbattyán
Szabadbattyán
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 174 238 Є
998 413 Ft/m2
Eladó panellakás, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Ráchegy-Köfém környéke
Kínálati ár: 58 500 000 Ft
Kalkulált ár: 162 050 Є
975 000 Ft/m2
Ideális ez a lakás, ha szereti a nyüzsgést és a nyugalmat is
Székesfehérvár, Palotavárosi lakótelep
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 44 900 000 Ft
Korábbi ár: 46 500 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є46 500 000 Ft
916 327 Ft/m2
Korszerű 4 szobás téglalakás Palotavárosi a tavaknál
Székesfehérvár, Palotaváros, Palotaváros
Kínálati ár: 74 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 74 990 000 Ft
Korábbi ár: 76 990 000 Ft
Kalkulált ár: 207 729 Є76 990 000 Ft
1 119 254 Ft/m2
Eladó téglalakás, Székesfehérvár, Széchenyi utca
Székesfehérvár, Széchenyi utca , Belváros és környéke
Kínálati ár: 60 490 000 Ft
Jelenlegi ár: 60 490 000 Ft
Korábbi ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 167 562 Є62 900 000 Ft
1 061 228 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Székesfehérvár, Horog utca
Székesfehérvár, Horog utca , Palotaváros
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є
1 058 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Székesfehérvár Sarló utca 52.000.000 Ft
Székesfehérvár, Sarló utca
Kínálati ár: 52 000 000 Ft
Kalkulált ár: 144 044 Є
981 132 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Dunaújváros, Belváros, Bartók Béla tér, 49nm, 39900000 Ft
Dunaújváros, Belváros, Bartók Béla tér
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
814 286 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó panellakás, Székesfehérvár, Belváros és környéke, Semmelweis Ignác utca
Székesfehérvár, Belváros és környéke, Semmelweis Ignác utca, Belváros és környéke
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
1 134 091 Ft/m2