Eladó lakás Fejér megye
Találati lista: 545
Eladó Maroshegyen egy téglaépítésű lakás saját kertrésszel, garázzsal!
Székesfehérvár
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 055 Є
1 000 000 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Panellakás, Dunaújváros, Belváros, Köztársaság út, 59nm, 32900000 Ft
Dunaújváros, Belváros, Köztársaság út
Kínálati ár: 32 900 000 Ft
Kalkulált ár: 91 136 Є
557 627 Ft/m2
Eladó téglalakás, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Vezér és Író utcák környéke
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 030 Є
1 404 688 Ft/m2
Eladó téglalakás, Székesfehérvár, Prohászka
Székesfehérvár, Prohászka
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
768 132 Ft/m2
Eladó panellakás, Kincsesbánya, Kincsesbánya
Kincsesbánya, Kincsesbánya
Kínálati ár: 43 500 000 Ft
Kalkulált ár: 120 499 Є
805 556 Ft/m2
Eladó panellakás, Székesfehérvár, Tóvárosi Lakónegyed
Székesfehérvár, Tóvárosi Lakónegyed
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
959 615 Ft/m2
Eladó panellakás, Székesfehérvár, Belváros és környéke
Székesfehérvár, Belváros és környéke, Belváros és környéke
Kínálati ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 132 687 Є
903 774 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Székesfehérvár, Belváros és környéke
Székesfehérvár, Belváros és környéke, Belváros és környéke
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 078 Є
980 357 Ft/m2
Eladó téglalakás, Székesfehérvár, Prohászka
Székesfehérvár, Prohászka
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 207 756 Є
961 538 Ft/m2
Eladó téglalakás, Székesfehérvár, Búrtelep - Kórház környéke
Székesfehérvár, Búrtelep - Kórház környéke
Kínálati ár: 71 000 000 Ft
Kalkulált ár: 196 676 Є
1 044 118 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Dunaújváros, Technikum városrész, Bocskai István utca, 108nm, 59900000 Ft
Dunaújváros, Technikum városrész, Bocskai István utca
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
554 630 Ft/m2
Eladó lakás, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Víziváros, Víziváros
Kínálati ár: 49 000 000 Ft
Kalkulált ár: 135 734 Є
1 000 000 Ft/m2
Eladó lakás, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Felsőváros-Királykút, Felsőváros-Királykút
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є
847 170 Ft/m2
Minőségi otthon eladó!
Székesfehérvár
Kínálati ár: 82 900 000 Ft
Kalkulált ár: 229 640 Є
1 454 386 Ft/m2
Eladó Panellakás, Dunaújváros, Ságvári városrész, 59nm, 34900000 Ft
Dunaújváros, Ságvári városrész
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
591 525 Ft/m2
Eladó Panellakás, Székesfehérvár, Palotaváros, Sziget utca, 49nm, 49900000 Ft
Székesfehérvár, Palotaváros, Sziget utca, Palotaváros
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 900 000 Ft
Korábbi ár: 51 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є51 900 000 Ft
1 018 367 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Téglalakás, Gárdony, Agárd, 49nm, 61900000 Ft
Gárdony, Agárd
Kínálati ár: 61 900 000 Ft
Kalkulált ár: 171 468 Є
1 263 265 Ft/m2
Eladó panellakás, Mór
Mór
Kínálati ár: 38 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 38 900 000 Ft
Korábbi ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 107 756 Є39 900 000 Ft
793 878 Ft/m2
Deák Ferenc utcában első emeleti lakás eladó
Székesfehérvár, Lövölde és Kórház környéke, Lövölde és Kórház környéke
Kínálati ár: 52 200 000 Ft
Kalkulált ár: 144 598 Є
900 000 Ft/m2
ELSŐ LAKÁSNAK TÖKÉLETES, BEFEKTETÉSNEK ZSENIÁLIS! NE GONDOLKODJON SOKÁIG,MERT ELVISZIK!
Székesfehérvár
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 52 900 000 Ft
Korábbi ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 146 537 Є55 000 000 Ft
1 037 255 Ft/m2