Eladó társasházi lakás az egész országban
Találati lista: 1244
NYÍREGYHÁZA BELVÁROSBAN TÁGAS NAGY LAKÁS ELADÓ-74 NM FÖLDSZINTI
Nyíregyháza
Kínálati ár: 61 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 61 000 000 Ft
Korábbi ár: 63 000 000 Ft
Kalkulált ár: 169 916 Є63 000 000 Ft
824 324 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Zalaegerszeg, Belváros II.
Zalaegerszeg, Belváros II.
Kínálati ár: 47 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 47 000 000 Ft
Korábbi ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 130 919 Є49 900 000 Ft
770 492 Ft/m2
Nyíregyháza, Ferenc körúton 51 m2-es, 2 szobás lakás eladó
Nyíregyháza
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 97 214 Є
684 314 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Badacsonytomaj
Badacsonytomaj
Kínálati ár: 53 500 000 Ft
Kalkulált ár: 149 025 Є
938 596 Ft/m2
Nyíregyházán, a kórház közelében felújított lakás garázzsal eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 51 900 000 Ft
Kalkulált ár: 144 568 Є
879 661 Ft/m2
Erdei Tornapálya közelében 1+2 szobás, erkélyes, Azonnal birtokba vehető lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 500 000 Ft
Kalkulált ár: 137 883 Є
738 806 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA ORSZÁGSZÁSZLÓ TÉREN 77 NM.-ES LAKÁS
Nyíregyháza
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 54 900 000 Ft
Korábbi ár: 55 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 925 Є55 900 000 Ft
712 987 Ft/m2
AZONNAL KÖLTÖZHETŐ ,ERKÉLYES, SZIGETELT 62 NM-ES LAKÁS A JÓSAVÁROSBAN
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 400 000 Ft
Kalkulált ár: 145 961 Є
845 161 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN, FAZEKAS JÁNOS TÉREN 70 NM-ES TÁGAS, VILÁGOS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 147 354 Є
755 714 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA ÖRÖKÖSFÖLDÖN 70NM-ES 3 SZOBÁS LAKÁS SZIGETELT TÁRSASHÁZBAN ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 147 354 Є
755 714 Ft/m2
Nyíregyháza – Egyetem közelében szigetelt háromszobás lakás
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 400 000 Ft
Kalkulált ár: 145 961 Є
845 161 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Kecskemét
Kecskemét, Belváros
Kínálati ár: 54 000 000 Ft
Kalkulált ár: 150 418 Є
931 034 Ft/m2
Malomkertben Nappali + 2 szobás, erkélyes, Felújított állapotú lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 68 500 000 Ft
Kalkulált ár: 190 808 Є
1 007 353 Ft/m2
NYÍREGYHÁZA UNGVÁR STNY-ON 3 SZOBÁS LAKÁS ELADÓ-AZONNAL KÖLTÖZHETŐ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 400 000 Ft
Kalkulált ár: 145 961 Є
845 161 Ft/m2
Ízléses lakás eladó!
Debrecen, Vargakert, Vargakert
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 222 563 Є
1 065 333 Ft/m2
Belvárosi luxus lakás eladó!
Debrecen, Óváros
Kínálati ár: 189 000 000 Ft
Kalkulált ár: 526 462 Є
994 737 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó társasházi lakás, Keszthely, Nyugati városrész
Keszthely, Nyugati városrész
Kínálati ár: 53 500 000 Ft
Kalkulált ár: 149 025 Є
877 049 Ft/m2
Azonnal birtokba vehető, 1.emeleti, 2+1 szobás, erkélyes lakás, garázzsal, pihenőkerttel együtt eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 51 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 51 900 000 Ft
Korábbi ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 144 568 Є54 900 000 Ft
837 097 Ft/m2
Omnia kávézó közelében nappali + 2 szobás, 2 erkélyes lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 54 900 000 Ft
Korábbi ár: 55 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 925 Є55 900 000 Ft
712 987 Ft/m2
Nyíregyháza belvárosának szívében belső szintes, erkélyes lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 54 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 54 900 000 Ft
Korábbi ár: 55 900 000 Ft
Kalkulált ár: 152 925 Є55 900 000 Ft
712 987 Ft/m2