Eladó társasházi lakás az egész országban
Találati lista: 1244
Eladó társasházi lakás, Vodice, ELADÓ ÚJ FÖLDSZINTI LAKÁS KERTTEL
Vodice, ELADÓ ÚJ FÖLDSZINTI LAKÁS KERTTEL
Kínálati ár: 191 000 Є
Kalkulált ár: 68 569 000 Ft
2 729 €/m2
Eladó társasházi lakás, Vodice, SRIMA–ELADÓ APARTMAN 100 MÉTERRE A TENGERTŐL ÉS A STRANDTÓL
Vodice, SRIMA–ELADÓ APARTMAN 100 MÉTERRE A TENGERTŐL ÉS A STRANDTÓL
Kínálati ár: 349 000 Є
Kalkulált ár: 125 291 000 Ft
3 878 €/m2
Eladó társasházi lakás, Budapest IX. kerület
Budapest IX. kerület, Belső Ferencváros
Kínálati ár: 81 000 000 Ft
Kalkulált ár: 225 627 Є
1 800 000 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Tatabánya, Újváros
Tatabánya, Újváros
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 858 Є
886 111 Ft/m2
TOLDI UTCÁN 2 SZOBÁS LIFTES 4. EMELETI ERKÉLYES LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 34 900 000 Ft
Korábbi ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 97 214 Є35 900 000 Ft
646 296 Ft/m2
STADION MELLETT 2 SZOBÁS TELJESKÖRŰEN FELÚJÍTOTT ERKÉLYES LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Kalkulált ár: 130 641 Є
868 519 Ft/m2
Befektetők figyelem! Nyíregyháza, Kórház közelében 2 szobás, erkélyes lakás szép állapotban (albérlővel) eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 997 Є
907 273 Ft/m2
Nyíregyháza - Jósaváros, 1+2 szobás lakás felújított állapotban eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 400 000 Ft
Kalkulált ár: 145 961 Є
845 161 Ft/m2
Nyíregyháza, Stadion utcában, 54m2-es, 2 szobás, felújított lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Kalkulált ár: 130 641 Є
868 519 Ft/m2
AZONNAL KÖLTÖZHETŐ FELÚJÍTOTT LAKÁS A STADION UTCÁBAN
Nyíregyháza
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Kalkulált ár: 130 641 Є
868 519 Ft/m2
FELÚJÍTOTT 2 SZOBÁS, ERKÉLYES LAKÁS A KÓRHÁZ KÖZELÉBEN
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 997 Є
907 273 Ft/m2
BELVÁROS CSENDES RÉSZÉN 74 NM-ES 3 SZOBÁS FÖLDSZINTI LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 61 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 61 000 000 Ft
Korábbi ár: 63 000 000 Ft
Kalkulált ár: 169 916 Є63 000 000 Ft
824 324 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Berettyóújfalu, Berettyóújfalu
Berettyóújfalu, Berettyóújfalu
Kínálati ár: 42 500 000 Ft
Kalkulált ár: 118 384 Є
787 037 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Osijek, Ljudevita Posavksog 29
Osijek, Ljudevita Posavksog 29
Kínálati ár: 236 000 000 Є
Kalkulált ár: 84 724 000 000 Ft
2 950 000 €/m2
Nyíregyháza - Belváros kedvelt részén, 3 szobás, erkélyes lakás téglaépítésű társasházban FÖLDSZINTEN eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 61 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 61 000 000 Ft
Korábbi ár: 62 000 000 Ft
Kalkulált ár: 169 916 Є62 000 000 Ft
824 324 Ft/m2
Nyíregyháza - Örökösföldön, 1+2 lakás földszinten eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 147 354 Є
801 515 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Nyíregyházán, Kórház Közelében, Felújított, 2 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 997 Є
907 273 Ft/m2
Kiváló állapotú, Nappali + 1 szobás, erkélyes, 55nm-es lakás eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 997 Є
907 273 Ft/m2
NYÍREGYHÁZÁN, JÓSAVÁROSBAN 62 NM-ES 1+2 SZOBÁS LAKÁS ELADÓ
Nyíregyháza
Kínálati ár: 52 400 000 Ft
Kalkulált ár: 145 961 Є
845 161 Ft/m2
Nyíregyházán, Szabadtéri Színház Közelében Nappali+2 Szobás Lakás Eladó!
Nyíregyháza
Kínálati ár: 66 900 000 Ft
Kalkulált ár: 186 351 Є
916 438 Ft/m2