Eladó lakás az egész országban
Találati lista: 5586
Minőségi otthon eladó!
Székesfehérvár
Kínálati ár: 82 900 000 Ft
Kalkulált ár: 229 640 Є
1 454 386 Ft/m2
Eladó téglalakás, Eger
Eger
Kínálati ár: 82 000 000 Ft
Kalkulált ár: 227 147 Є
1 242 424 Ft/m2
Eladó téglalakás, Eger
Eger
Kínálati ár: 96 000 000 Ft
Kalkulált ár: 265 928 Є
1 246 753 Ft/m2
Eladó téglalakás, Eger
Eger
Kínálati ár: 67 000 000 Ft
Kalkulált ár: 185 596 Є
1 063 492 Ft/m2
Eladó téglalakás, Eger
Eger
Kínálati ár: 107 000 000 Ft
Kalkulált ár: 296 399 Є
1 150 538 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó téglalakás, Budapest XV. kerület, kertvárosi környezetben
Budapest XV. kerület, kertvárosi környezetben
Kínálati ár: 229 000 000 Ft
Kalkulált ár: 634 349 Є
1 379 518 Ft/m2
Eladó téglalakás, Érd, Érdliget, AA+ LAKÁSOK ÉRDLIGETEN
Érd, Érdliget, AA+ LAKÁSOK ÉRDLIGETEN
Kínálati ár: 230 000 000 Ft
Kalkulált ár: 637 119 Є
1 402 439 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Madarász Viktor utca
Budapest XIII. kerület, Madarász Viktor utca
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
1 839 474 Ft/m2
Eladó téglalakás, Szeged, Szeged Belváros, Luxus életérzés Szeged szívében!
Szeged, Szeged Belváros, Luxus életérzés Szeged szívében!, Szeged Belváros
Kínálati ár: 89 700 000 Ft
Kalkulált ár: 248 476 Є
2 562 857 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Vác, Deákvár, 173nm, 175000000 Ft
Vác, Deákvár
Kínálati ár: 175 000 000 Ft
Kalkulált ár: 484 765 Є
1 011 561 Ft/m2
Eladó téglalakás, Balatonakarattya, Jó elhelyezkedés
Balatonakarattya, Jó elhelyezkedés
Kínálati ár: 144 000 000 Ft
Kalkulált ár: 398 892 Є
1 107 692 Ft/m2
Eladó téglalakás, Balatonakarattya, Központi
Balatonakarattya, Központi
Kínálati ár: 133 000 000 Ft
Kalkulált ár: 368 421 Є
1 099 174 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Vizafogó
Budapest XIII. kerület, Vizafogó
Kínálati ár: 96 150 000 Ft
Kalkulált ár: 266 343 Є
2 136 667 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Vizafogó
Budapest XIII. kerület, Vizafogó
Kínálati ár: 94 640 000 Ft
Kalkulált ár: 262 161 Є
2 103 111 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Vizafogó
Budapest XIII. kerület, Vizafogó
Kínálati ár: 61 490 000 Ft
Kalkulált ár: 170 332 Є
1 708 056 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Vizafogó
Budapest XIII. kerület, Vizafogó
Kínálati ár: 96 150 000 Ft
Kalkulált ár: 266 343 Є
2 136 667 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Téglalakás, Budapest XI. kerület, Adony utcai ltp., 45nm, 73360000 Ft
Budapest XI. kerület, Adony utcai ltp.
Kínálati ár: 73 360 000 Ft
Kalkulált ár: 203 213 Є
1 630 222 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XI. kerület, Adony utcai ltp., 52nm, 94000000 Ft
Budapest XI. kerület, Adony utcai ltp.
Kínálati ár: 94 000 000 Ft
Kalkulált ár: 260 388 Є
1 807 692 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XI. kerület, Adony utcai ltp., 63nm, 110400000 Ft
Budapest XI. kerület, Adony utcai ltp.
Kínálati ár: 110 400 000 Ft
Kalkulált ár: 305 817 Є
1 752 381 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XI. kerület, Kelenföld, 34nm, 61200000 Ft
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Kelenföld
Kínálati ár: 61 200 000 Ft
Kalkulált ár: 169 529 Є
1 800 000 Ft/m2