Eladó lakás az egész országban
Találati lista: 5586
Új építésű, 4 szobás luxuslakás Balatonfüreden!
Balatonfüred
Kínálati ár: 277 231 500 Ft
Kalkulált ár: 767 954 Є
2 590 949 Ft/m2
Új építésű, 3 szobás luxuslakás Balatonfüreden!
Balatonfüred
Kínálati ár: 215 806 500 Ft
Kalkulált ár: 597 802 Є
2 538 900 Ft/m2
Új építésű, 3 szobás luxuslakás Balatonfüreden!
Balatonfüred
Kínálati ár: 210 787 500 Ft
Kalkulált ár: 583 899 Є
2 509 375 Ft/m2
Új építésű, 2 szobás luxuslakás Balatonfüreden!
Balatonfüred
Kínálati ár: 147 913 500 Ft
Kalkulált ár: 409 733 Є
2 507 008 Ft/m2
Új építésű, 2 szobás luxuslakás Balatonfüreden!
Balatonfüred
Kínálati ár: 234 811 500 Ft
Kalkulált ár: 650 447 Є
3 849 369 Ft/m2
Eladó új, modern 41 m2-es lakások a Szatmári Lakóparkban
Jászberény
Kínálati ár: 41 860 000 Ft
Jelenlegi ár: 41 860 000 Ft
Korábbi ár: 43 225 000 Ft
Kalkulált ár: 115 956 Є43 225 000 Ft
1 020 976 Ft/m2
Eladó új, modern 54 m2-es lakások a Szatmári Lakóparkban
Jászberény
Kínálati ár: 53 820 000 Ft
Jelenlegi ár: 53 820 000 Ft
Korábbi ár: 55 575 000 Ft
Kalkulált ár: 149 086 Є55 575 000 Ft
996 667 Ft/m2
Eladó új, modern 78 m2-es lakások a Szatmári Lakóparkban
Jászberény
Kínálati ár: 75 255 000 Ft
Jelenlegi ár: 75 255 000 Ft
Korábbi ár: 77 850 000 Ft
Kalkulált ár: 208 463 Є77 850 000 Ft
964 808 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 72nm, 67900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 67 900 000 Ft
Kalkulált ár: 188 089 Є
943 056 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 67nm, 69900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
1 043 284 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 86nm, 80900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 80 900 000 Ft
Kalkulált ár: 224 100 Є
940 698 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 63nm, 82900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 82 900 000 Ft
Kalkulált ár: 229 640 Є
1 315 873 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 69nm, 65900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 65 900 000 Ft
Kalkulált ár: 182 548 Є
955 072 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 59nm, 55900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 55 900 000 Ft
Kalkulált ár: 154 848 Є
947 458 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XI. kerület, Madárhegy, 113nm, 252000000 Ft
Budapest XI. kerület, Madárhegy, Madárhegy
Kínálati ár: 252 000 000 Ft
Kalkulált ár: 698 061 Є
2 230 088 Ft/m2
Monoron kínálunk megvételre egy új építésű, ikerházat.
Monor, Deák Ferenc utca
Kínálati ár: 85 900 000 Ft
Kalkulált ár: 237 950 Є
1 115 584 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Monoron kínálunk megvételre egy új építésű, ikerházat.
Monor, Deák Ferenc utca
Kínálati ár: 85 900 000 Ft
Kalkulált ár: 237 950 Є
1 115 584 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 2. ker.
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 147 000 000 Ft
Kalkulált ár: 407 202 Є
2 296 875 Ft/m2
Eladó Lakás, Szigetszentmiklós
Szigetszentmiklós
Kínálati ár: 48 900 000 Ft
Kalkulált ár: 135 457 Є
1 481 818 Ft/m2
Eladó Lakás, Szigetszentmiklós
Szigetszentmiklós
Kínálati ár: 48 900 000 Ft
Kalkulált ár: 135 457 Є
1 481 818 Ft/m2