Eladó lakás az egész országban
Találati lista: 5596
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, 32nm, 36820000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva
Kínálati ár: 36 820 000 Ft
Kalkulált ár: 101 994 Є
1 150 625 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 36nm, 41800000 Ft
Levél
Kínálati ár: 41 800 000 Ft
Kalkulált ár: 115 789 Є
1 161 111 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 38nm, 41500000 Ft
Levél
Kínálati ár: 41 500 000 Ft
Kalkulált ár: 114 958 Є
1 092 105 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 31nm, 34900000 Ft
Levél
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
1 125 806 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 35nm, 40900000 Ft
Levél
Kínálati ár: 40 900 000 Ft
Kalkulált ár: 113 296 Є
1 168 571 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Jánossomorja, Mosonszentjános, 35nm, 34380000 Ft
Jánossomorja, Mosonszentjános
Kínálati ár: 34 380 000 Ft
Kalkulált ár: 95 235 Є
982 286 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Jánossomorja, Mosonszentjános, 42nm, 40875000 Ft
Jánossomorja, Mosonszentjános
Kínálati ár: 40 875 000 Ft
Kalkulált ár: 113 227 Є
973 214 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Jánossomorja, 39nm, 42609800 Ft
Jánossomorja
Kínálati ár: 42 609 800 Ft
Kalkulált ár: 118 033 Є
1 092 559 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, 50nm, 44900000 Ft
Oroszlány, Újváros
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є
898 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, Szent István utca, 36nm, 30728000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva, Szent István utca
Kínálati ár: 30 728 000 Ft
Kalkulált ár: 85 119 Є
853 556 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, Szent István utca, 35nm, 30175000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva, Szent István utca
Kínálati ár: 30 175 000 Ft
Kalkulált ár: 83 587 Є
862 143 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, Szent István utca, 43nm, 36700000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva, Szent István utca
Kínálati ár: 36 700 000 Ft
Kalkulált ár: 101 662 Є
853 488 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Újváros, 38nm, 31500000 Ft
Oroszlány, Újváros
Kínálati ár: 31 500 000 Ft
Kalkulált ár: 87 258 Є
828 947 Ft/m2
Eladó Panellakás, Oroszlány, Újváros, 49nm, 32900000 Ft
Oroszlány, Újváros
Kínálati ár: 32 900 000 Ft
Kalkulált ár: 91 136 Є
671 429 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest III. kerület, Óbuda, 49nm, 49750000 Ft
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 49 750 000 Ft
Jelenlegi ár: 49 750 000 Ft
Korábbi ár: 53 500 000 Ft
Kalkulált ár: 137 812 Є53 500 000 Ft
1 015 306 Ft/m2
Eladó Lakás, Szentes
Szentes
Kínálati ár: 30 000 000 Ft
Kalkulált ár: 83 102 Є
638 298 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Szeged, Kockaház utca
Szeged, Kockaház utca , Újszeged
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Kalkulált ár: 129 917 Є
1 116 667 Ft/m2
Eladó Lakás, Szentes
Szentes
Kínálati ár: 30 000 000 Ft
Kalkulált ár: 83 102 Є
638 298 Ft/m2
Eladó Lakás, Szentes