Eladó lakás az egész országban
Találati lista: 5597
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Levél, 46nm, 43600000 Ft
Levél
Kínálati ár: 43 600 000 Ft
Jelenlegi ár: 43 600 000 Ft
Korábbi ár: 48 900 000 Ft
Kalkulált ár: 120 776 Є48 900 000 Ft
947 826 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 46nm, 50900000 Ft
Levél
Kínálati ár: 50 900 000 Ft
Kalkulált ár: 140 997 Є
1 106 522 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 46nm, 46900000 Ft
Levél
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 46 900 000 Ft
Korábbi ár: 51 900 000 Ft
Kalkulált ár: 129 917 Є51 900 000 Ft
1 019 565 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 40nm, 41700000 Ft
Levél
Kínálati ár: 41 700 000 Ft
Jelenlegi ár: 41 700 000 Ft
Korábbi ár: 47 490 000 Ft
Kalkulált ár: 115 512 Є47 490 000 Ft
1 042 500 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 46nm, 45200000 Ft
Levél
Kínálati ár: 45 200 000 Ft
Jelenlegi ár: 45 200 000 Ft
Korábbi ár: 50 900 000 Ft
Kalkulált ár: 125 208 Є50 900 000 Ft
982 609 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 40nm, 39500000 Ft
Levél
Kínálati ár: 39 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 39 500 000 Ft
Korábbi ár: 46 490 000 Ft
Kalkulált ár: 109 418 Є46 490 000 Ft
987 500 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 47nm, 48100000 Ft
Levél
Kínálati ár: 48 100 000 Ft
Jelenlegi ár: 48 100 000 Ft
Korábbi ár: 52 490 000 Ft
Kalkulált ár: 133 241 Є52 490 000 Ft
1 023 404 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 48nm, 47600000 Ft
Levél
Kínálati ár: 47 600 000 Ft
Jelenlegi ár: 47 600 000 Ft
Korábbi ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 131 856 Є52 900 000 Ft
991 667 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 46nm, 47500000 Ft
Levél
Kínálati ár: 47 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 47 500 000 Ft
Korábbi ár: 52 990 000 Ft
Kalkulált ár: 131 579 Є52 990 000 Ft
1 032 609 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 40nm, 41800000 Ft
Levél
Kínálati ár: 41 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 41 800 000 Ft
Korábbi ár: 48 490 000 Ft
Kalkulált ár: 115 789 Є48 490 000 Ft
1 045 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 50nm, 50150000 Ft
Levél
Kínálati ár: 50 150 000 Ft
Jelenlegi ár: 50 150 000 Ft
Korábbi ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 920 Є54 900 000 Ft
1 003 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Újváros, Mártírok útja, 43nm, 36900000 Ft
Tatabánya, Újváros, Mártírok útja
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 36 900 000 Ft
Korábbi ár: 37 500 000 Ft
Kalkulált ár: 102 216 Є37 500 000 Ft
858 140 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tatabánya, Kertváros, 50nm, 32500000 Ft
Tatabánya, Kertváros
Kínálati ár: 32 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 32 500 000 Ft
Korábbi ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 90 028 Є33 500 000 Ft
650 000 Ft/m2
Eladó Panellakás, Tatabánya, Sárberek, Sárbereki lakótelep, 49nm, 36900000 Ft
Tatabánya, Sárberek, Sárbereki lakótelep
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 216 Є
753 061 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest III. kerület, Óbudai ltp., 50nm, 72000000 Ft
Budapest III. kerület, Óbuda, Óbuda
Kínálati ár: 72 000 000 Ft
Kalkulált ár: 199 446 Є
1 440 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Sopron, Nincs megadva, 45nm, 42000000 Ft
Sopron, Nincs megadva
Kínálati ár: 42 000 000 Ft
Kalkulált ár: 116 343 Є
933 333 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, 38nm, 41000000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva
Kínálati ár: 41 000 000 Ft
Kalkulált ár: 113 573 Є
1 078 947 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, 38nm, 44420000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva
Kínálati ár: 44 420 000 Ft
Kalkulált ár: 123 047 Є
1 168 947 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, 42nm, 44030000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva
Kínálati ár: 44 030 000 Ft
Kalkulált ár: 121 967 Є
1 048 333 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, 42nm, 45260000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva
Kínálati ár: 45 260 000 Ft
Kalkulált ár: 125 374 Є
1 077 619 Ft/m2