Eladó ingatlanok az egész országban
Találati lista: 23955
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Levél, 60nm, 61900000 Ft
Levél
Kínálati ár: 61 900 000 Ft
Kalkulált ár: 171 468 Є
1 031 667 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 31nm, 34900000 Ft
Levél
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
1 125 806 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Levél, 35nm, 40900000 Ft
Levél
Kínálati ár: 40 900 000 Ft
Kalkulált ár: 113 296 Є
1 168 571 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Rácalmás, Nincs megadva, 55nm, 52000000 Ft
Rácalmás, Nincs megadva
Kínálati ár: 52 000 000 Ft
Kalkulált ár: 144 044 Є
945 455 Ft/m2
Eladó Családi ház, Környe, Nincs megadva, 180nm, 193500000 Ft
Környe, Nincs megadva
Kínálati ár: 193 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 193 500 000 Ft
Korábbi ár: 159 600 000 Ft
Kalkulált ár: 536 011 Є159 600 000 Ft
1 075 000 Ft/m2
Eladó Ikerház, Tata, Nincs megadva, 125nm, 129900000 Ft
Tata, Nincs megadva
Kínálati ár: 129 900 000 Ft
Kalkulált ár: 359 834 Є
1 039 200 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Jánossomorja, Mosonszentjános, 35nm, 34380000 Ft
Jánossomorja, Mosonszentjános
Kínálati ár: 34 380 000 Ft
Kalkulált ár: 95 235 Є
982 286 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Jánossomorja, Mosonszentjános, 42nm, 40875000 Ft
Jánossomorja, Mosonszentjános
Kínálati ár: 40 875 000 Ft
Kalkulált ár: 113 227 Є
973 214 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Jánossomorja, Mosonszentjános, 51nm, 52964000 Ft
Jánossomorja, Mosonszentjános
Kínálati ár: 52 964 000 Ft
Kalkulált ár: 146 715 Є
1 038 510 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Jánossomorja, 39nm, 42609800 Ft
Jánossomorja
Kínálati ár: 42 609 800 Ft
Kalkulált ár: 118 033 Є
1 092 559 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, Szent István utca, 36nm, 30728000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva, Szent István utca
Kínálati ár: 30 728 000 Ft
Kalkulált ár: 85 119 Є
853 556 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, Szent István utca, 35nm, 30175000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva, Szent István utca
Kínálati ár: 30 175 000 Ft
Kalkulált ár: 83 587 Є
862 143 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Hegyeshalom, Nincs megadva, Szent István utca, 43nm, 36700000 Ft
Hegyeshalom, Nincs megadva, Szent István utca
Kínálati ár: 36 700 000 Ft
Kalkulált ár: 101 662 Є
853 488 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tatabánya, Bánhida, 114nm, 89990000 Ft
Tatabánya, Bánhida
Kínálati ár: 89 990 000 Ft
Kalkulált ár: 249 280 Є
789 386 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Győr, Szabadhegy, 63nm, 47900000 Ft
Győr, Győrszabadhegy, Győrszabadhegy
Kínálati ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 132 687 Є
760 317 Ft/m2
Eladó Családi ház, Oroszlány, Borbálatelep, 270nm, 149900000 Ft
Oroszlány, Borbálatelep
Kínálati ár: 149 900 000 Ft
Kalkulált ár: 415 235 Є
555 185 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Tata, Nincs megadva, 148nm, 159900000 Ft
Tata, Nincs megadva
Kínálati ár: 159 900 000 Ft
Kalkulált ár: 442 936 Є
1 080 405 Ft/m2
Eladó Ikerház, Tata, Remeteség, 125nm, 129900000 Ft
Tata, Remeteség
Kínálati ár: 129 900 000 Ft
Kalkulált ár: 359 834 Є
1 039 200 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest III. kerület, Rómaifürdő–Rómaipart, 62nm, 113000000 Ft
Budapest III. kerület, Rómaifürdő–Rómaipart
Kínálati ár: 113 000 000 Ft
Kalkulált ár: 313 019 Є
1 822 581 Ft/m2
Eladó Építési telek, Cirák, Fő utca, 8341nm, 19900000 Ft
Cirák, Fő utca
Kínálati ár: 19 900 000 Ft
Kalkulált ár: 55 125 Є
2 386 Ft/m2