Eladó ingatlanok az egész országban
Találati lista: 23986
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Prémium újépítésű önálló családi ház eladó Nyírtelken
Nyírtelek
Kínálati ár: 109 000 000 Ft
Kalkulált ár: 301 939 Є
893 443 Ft/m2
Belvárosi, frissen festett, bútorozott nappali + 2 szobás lakás eladó – azonnal költözhető!
Nyíregyháza, Belváros
Kínálati ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 132 687 Є
785 246 Ft/m2
Nyírbogdányban 2 szobás családi ház megosztható telekkel eladó.
Nyírbogdány
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
349 000 Ft/m2
Tágas, felújított zárószinti lakás eladó a Paletta lakóparkban – plusz 30 m² hőszigetelt tetőtérrel.
Tatabánya, Gál István lakótelep
Kínálati ár: 59 000 000 Ft
Kalkulált ár: 163 435 Є
867 647 Ft/m2
Nyíregyháza-Oros között felújított 5 szobás ház eladó.
Nyíregyháza
Kínálati ár: 89 000 000 Ft
Kalkulált ár: 246 537 Є
523 529 Ft/m2
Újszerű sorházi lakás Sóstógyógyfürdőn – azonnal költözhető, saját kerttel és garázzsal
Nyíregyháza, Sóstógyógyfürdő
Kínálati ár: 135 000 000 Ft
Kalkulált ár: 373 961 Є
957 447 Ft/m2
Örökpanorámás ház a Turulnál
Tatabánya, Turuloldal
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 79 900 000 Ft
Korábbi ár: 85 000 000 Ft
Kalkulált ár: 221 330 Є85 000 000 Ft
649 593 Ft/m2
EXKLUZÍV CSALÁDI HÁZ ELADÓ NYÍREGYHÁZÁN – 12,60 kWp NAPELEMMEL ÉS MODERN CSERÉPKÁLYHÁVAL!
Nyíregyháza, Oros
Kínálati ár: 132 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 132 900 000 Ft
Korábbi ár: 139 900 000 Ft
Kalkulált ár: 368 144 Є139 900 000 Ft
768 208 Ft/m2
Eladó családi ház, Óbarok, Nagyegyháza
Óbarok, Nagyegyháza
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 227 Є
499 000 Ft/m2
Okoseszközzel vezérelhető, felújított ház eladó Neszmélyen!
Neszmély
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
748 750 Ft/m2
Eladó Utcai bejáratos üzlethelyiség, Budapest VII. Külső-Erzsébetváros - Ligetváros Rottenbiller utcán
Budapest VII. kerület, Ligetváros, Ligetváros
Kínálati ár: 38 000 000 Ft
Kalkulált ár: 105 263 Є
506 667 Ft/m2
Felújított, napelemes családi ház medencével és tágas kerttel Nyírpazonyban eladó!
Nyírpazony
Kínálati ár: 94 900 000 Ft
Kalkulált ár: 262 881 Є
593 125 Ft/m2
Családi ház eladó Kertvárosban!
Tatabánya
Kínálati ár: 98 000 000 Ft
Kalkulált ár: 271 468 Є
1 088 889 Ft/m2
Ház a tónál! Jó a fogás!
Tata, Derító tó
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 446 Є
251 049 Ft/m2
Eladó műhely, Dorog, Belváros
Dorog, Belváros
Kínálati ár: 146 000 000 Ft
Kalkulált ár: 404 432 Є
417 143 Ft/m2
Belvárosi irodaházban 10 db irodahelyiségből álló irodakomplexum eladó
Nyíregyháza, Belváros
Kínálati ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 346 260 Є
592 417 Ft/m2
Eladó családi ház, Tatabánya
Tatabánya
Kínálati ár: 162 000 000 Ft
Kalkulált ár: 448 753 Є
1 012 500 Ft/m2
Eladó Családi ház, Levél, Petőfi Sándor utca, 92nm, 92000000 Ft
Levél, Petőfi Sándor utca
Kínálati ár: 92 000 000 Ft
Kalkulált ár: 254 848 Є
1 000 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 72nm, 67900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 67 900 000 Ft
Kalkulált ár: 188 089 Є
943 056 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Oroszlány, Nincs megadva, 67nm, 69900000 Ft
Oroszlány, Nincs megadva
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
1 043 284 Ft/m2