Eladó ingatlanok az egész országban
Találati lista: 67896
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Városközpont, Munkácsy Mihály utca, 54nm, 17990000 Ft
Salgótarján, Városközpont, Munkácsy Mihály utca
Kínálati ár: 17 990 000 Ft
Kalkulált ár: 50 392 Є
333 148 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Bátonyterenye, Nincs megadva, Barátság út, 108nm, 31800000 Ft
Bátonyterenye, Nincs megadva, Barátság út
Kínálati ár: 31 800 000 Ft
Kalkulált ár: 89 076 Є
294 444 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Bátonyterenye, Nagybátony, Barátság út, 55nm, 15900000 Ft
Bátonyterenye, Nagybátony, Barátság út
Kínálati ár: 15 900 000 Ft
Kalkulált ár: 44 538 Є
289 091 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Bátonyterenye, Nagybátony, Barátság út, 53nm, 15900000 Ft
Bátonyterenye, Nagybátony, Barátság út
Kínálati ár: 15 900 000 Ft
Kalkulált ár: 44 538 Є
300 000 Ft/m2
Eladó Sorház, Salgótarján, Városközpont, Pécskő út, 220nm, 64990000 Ft
Salgótarján, Városközpont, Pécskő út
Kínálati ár: 64 990 000 Ft
Kalkulált ár: 182 045 Є
295 409 Ft/m2
Eladó Családi ház, Dorogháza, Nincs megadva, Malom utca, 75nm, 10000000 Ft
Dorogháza, Nincs megadva, Malom utca
Kínálati ár: 10 000 000 Ft
Kalkulált ár: 28 011 Є
133 333 Ft/m2
Eladó Családi ház, Bátonyterenye, Aradi út, 117nm, 16800000 Ft
Bátonyterenye, Aradi út
Kínálati ár: 16 800 000 Ft
Kalkulált ár: 47 059 Є
143 590 Ft/m2
Eladó Családi ház, Salgótarján, Zagyvaróna, 360nm, 39900000 Ft
Salgótarján, Zagyvaróna
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 111 765 Є
110 833 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Beszterce lakótelep, Medves körút, 54nm, 26990000 Ft
Salgótarján, Beszterce lakótelep, Medves körút
Kínálati ár: 26 990 000 Ft
Kalkulált ár: 75 602 Є
499 815 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Városközpont, Acélgyári út, 60nm, 18900000 Ft
Salgótarján, Városközpont, Acélgyári út
Kínálati ár: 18 900 000 Ft
Kalkulált ár: 52 941 Є
315 000 Ft/m2
Eladó Üzlet, Salgótarján, Városközpont, Arany János utca, 62nm, 14990000 Ft
Salgótarján, Városközpont, Arany János utca
Kínálati ár: 14 990 000 Ft
Kalkulált ár: 41 989 Є
241 774 Ft/m2
Eladó Családi ház, Salgótarján, Forgáchtelep, Szérüskert , 90nm, 35900000 Ft
Salgótarján, Forgáchtelep, Szérüskert
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 100 560 Є
398 889 Ft/m2
Eladó Üdülő, nyaraló, Somoskőújfalu, Bagókői út, 40nm, 21990000 Ft
Somoskőújfalu, Bagókői út
Kínálati ár: 21 990 000 Ft
Kalkulált ár: 61 597 Є
549 750 Ft/m2
Eladó Panellakás, Salgótarján, Zagyvapálfalva, Déryné út, 28nm, 8900000 Ft
Salgótarján, Zagyvapálfalva, Déryné út
Kínálati ár: 8 900 000 Ft
Kalkulált ár: 24 930 Є
317 857 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Rokkant, Meredek utca, 41nm, 13990000 Ft
Salgótarján, Rokkant, Meredek utca
Kínálati ár: 13 990 000 Ft
Kalkulált ár: 39 188 Є
341 220 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Vásártér, Úttörők útja, 46nm, 21990000 Ft
Salgótarján, Vásártér, Úttörők útja
Kínálati ár: 21 990 000 Ft
Kalkulált ár: 61 597 Є
478 043 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Forgáchtelep, Forgách Antal út, 37nm, 13990000 Ft
Salgótarján, Forgáchtelep, Forgách Antal út
Kínálati ár: 13 990 000 Ft
Kalkulált ár: 39 188 Є
378 108 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Zagyvapálfalva, Déryné út, 50nm, 12500000 Ft
Salgótarján, Zagyvapálfalva, Déryné út
Kínálati ár: 12 500 000 Ft
Kalkulált ár: 35 014 Є
250 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Sárvár
Sárvár
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 223 810 Є
760 952 Ft/m2
Eladó családi ház, Szentborbás
Szentborbás
Kínálati ár: 72 500 000 Є
Kalkulált ár: 26 027 500 000 Ft
884 146 €/m2