Eladó ingatlanok az egész országban
Találati lista: 67895
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó téglalakás, Vác, Németh László utca 1
Vác, Németh László utca 1
Kínálati ár: 122 210 300 Ft
Jelenlegi ár: 122 210 300 Ft
Korábbi ár: 125 990 000 Ft
Kalkulált ár: 342 326 Є125 990 000 Ft
1 152 927 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Vác, Németh László utca 1
Vác, Németh László utca 1
Kínálati ár: 127 060 300 Ft
Jelenlegi ár: 127 060 300 Ft
Korábbi ár: 130 990 000 Ft
Kalkulált ár: 355 911 Є130 990 000 Ft
1 198 682 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Vác, Németh László utca 7
Vác, Németh László utca 7
Kínálati ár: 73 140 500 Ft
Jelenlegi ár: 73 140 500 Ft
Korábbi ár: 76 990 000 Ft
Kalkulált ár: 204 875 Є76 990 000 Ft
1 239 669 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Vác, Németh László utca 1
Vác, Németh László utca 1
Kínálati ár: 72 190 500 Ft
Jelenlegi ár: 72 190 500 Ft
Korábbi ár: 75 990 000 Ft
Kalkulált ár: 202 214 Є75 990 000 Ft
1 223 568 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Vác, Németh László utca 1
Vác, Németh László utca 1
Kínálati ár: 88 745 300 Ft
Jelenlegi ár: 88 745 300 Ft
Korábbi ár: 91 490 000 Ft
Kalkulált ár: 248 586 Є91 490 000 Ft
1 504 158 Ft/m2
Eladó sorház, Dunaújváros, Nyárfa utca 32
Dunaújváros, Nyárfa utca 32
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 176 190 Є
465 926 Ft/m2
Eladó üzlet, Dunaújváros, Március 15. tér 4
Dunaújváros, Március 15. tér 4
Kínálati ár: 15 800 000 Ft
Kalkulált ár: 44 258 Є
526 667 Ft/m2
Eladó hétvégi ház, Balatonfenyves
Balatonfenyves
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 277 311 Є
1 650 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Szeged
Szeged, Szeged Belváros
Kínálati ár: 35 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 35 500 000 Ft
Korábbi ár: 37 000 000 Ft
Kalkulált ár: 99 440 Є37 000 000 Ft
825 581 Ft/m2
Eladó családi ház, Gyula
Gyula
Kínálati ár: 105 000 000 Ft
Kalkulált ár: 294 118 Є
596 591 Ft/m2
Eladó családi ház, Rábapaty
Rábapaty
Kínálati ár: 21 900 000 Ft
Kalkulált ár: 61 345 Є
185 593 Ft/m2
Eladó Családi ház, Salgótarján, Somoskő, 141nm, 29900000 Ft
Salgótarján, Somoskő
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 83 754 Є
212 057 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Szécsény, 492nm, 59900000 Ft
Szécsény
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 167 787 Є
121 748 Ft/m2
Eladó Családi ház, Salgótarján, Baglyasalja, 150nm, 26900000 Ft
Salgótarján, Baglyasalja
Kínálati ár: 26 900 000 Ft
Kalkulált ár: 75 350 Є
179 333 Ft/m2
Eladó Külterületi telek, Dorogháza, Nincs megadva, 0nm, 85000000 Ft
Dorogháza, Nincs megadva
Kínálati ár: 85 000 000 Ft
Kalkulált ár: 238 095 Є
1 451 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Salgótarján, Vásártér, 38nm, 14500000 Ft
Salgótarján, Vásártér
Kínálati ár: 14 500 000 Ft
Kalkulált ár: 40 616 Є
381 579 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Családi ház, Mátramindszent, Nincs megadva, 75nm, 14900000 Ft
Mátramindszent, Nincs megadva
Kínálati ár: 14 900 000 Ft
Kalkulált ár: 41 737 Є
198 667 Ft/m2
Eladó Családi ház, Salgótarján, Városközpont, 92nm, 19900000 Ft
Salgótarján, Városközpont
Kínálati ár: 19 900 000 Ft
Kalkulált ár: 55 742 Є
216 304 Ft/m2
Eladó Építési telek, Karancskeszi, Marakodipuszta, 1998nm, 2490000 Ft
Karancskeszi, Marakodipuszta
Kínálati ár: 2 490 000 Ft
Kalkulált ár: 6 975 Є
1 246 Ft/m2
Eladó Családi ház, Salgótarján, Városközpont, 137nm, 59900000 Ft
Salgótarján, Városközpont
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 167 787 Є
437 226 Ft/m2