Eladó ingatlanok az egész országban
Találati lista: 4447
Ezek a hirdetések megfelelhetnek a FIX 3%-os programnak. Tudj meg többet a részletekről itt.
Eladó ház, Miskolc
Miskolc, Testvériség utca
Kínálati ár: 119 000 000 Ft
Kalkulált ár: 333 333 Є
838 028 Ft/m2
Eladó 250m2-es Ház - Miskolc Tapolca
Miskolc, Miskolctapolca, Miskolctapolca
Kínálati ár: 119 000 000 Ft
Kalkulált ár: 333 333 Є
476 000 Ft/m2
Elegáns, polgári stílusú, szinte új családi ház extra minőségben!
Levél
Kínálati ár: 112 900 000 Ft
Kalkulált ár: 316 246 Є
855 303 Ft/m2
Eladó családi ház, Szigetmonostor
Szigetmonostor
Kínálati ár: 128 500 000 Ft
Kalkulált ár: 359 944 Є
694 595 Ft/m2
Eladó családi ház, Harka
Harka
Kínálati ár: 109 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 109 000 000 Ft
Korábbi ár: 115 900 000 Ft
Kalkulált ár: 305 322 Є115 900 000 Ft
1 313 253 Ft/m2
Eladó családi ház, Marcali, Kisgomba
Marcali, Kisgomba
Kínálati ár: 109 900 000 Ft
Kalkulált ár: 307 843 Є
490 625 Ft/m2
Eladó Ház, Zalacsány 149.900.000 Ft
Zalacsány
Kínálati ár: 149 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 149 900 000 Ft
Korábbi ár: 157 900 000 Ft
Kalkulált ár: 419 888 Є157 900 000 Ft
1 033 793 Ft/m2
Családi ház | Mórahalmi 7 szobás, 180 nm-es újszerű, igényes családi ház
Mórahalom, Belterület
Kínálati ár: 139 500 000 Ft
Kalkulált ár: 390 756 Є
775 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Rózsadomb
Budapest II. kerület, Rózsadomb, Rózsadomb
Kínálati ár: 100 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 100 000 000 Ft
Korábbi ár: 110 000 000 Ft
Kalkulált ár: 280 112 Є110 000 000 Ft
1 234 568 Ft/m2
Eladó családi ház, Budapest X. kerület, Óhegy
Budapest X. kerület, Óhegy, Óhegy
Kínálati ár: 132 490 000 Ft
Kalkulált ár: 371 120 Є
509 577 Ft/m2
Eladó ház, Budakeszi
Budakeszi
Kínálati ár: 133 000 000 Ft
Kalkulált ár: 372 549 Є
875 000 Ft/m2
Eladó ház, Zalaegerszeg
Zalaegerszeg
Kínálati ár: 119 999 999 Ft
Jelenlegi ár: 119 999 999 Ft
Korábbi ár: 129 900 000 Ft
Kalkulált ár: 336 134 Є129 900 000 Ft
923 077 Ft/m2
Eladó családi ház, Székesfehérvár, Szárazrét-Feketehegy, Kőrösi utca
Székesfehérvár, Szárazrét-Feketehegy, Kőrösi utca, Szárazrét-Feketehegy
Kínálati ár: 105 500 000 Ft
Kalkulált ár: 295 518 Є
1 004 762 Ft/m2
Eladó családi ház, Érd
Érd
Kínálati ár: 139 000 000 Ft
Kalkulált ár: 389 356 Є
1 478 723 Ft/m2
Eladó családi ház, Székesfehérvár, Őrhalmi szőlők
Székesfehérvár, Őrhalmi szőlők, Őrhalmi szőlők
Kínálati ár: 115 000 000 Ft
Kalkulált ár: 322 129 Є
552 885 Ft/m2
Eladó 120 m2 új építésű ikerház, Rád
Rád
Kínálati ár: 117 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 117 900 000 Ft
Korábbi ár: 119 900 000 Ft
Kalkulált ár: 330 252 Є119 900 000 Ft
982 500 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Csendes, nyugodt környezetben újépítésű Önálló Családi ház!
Érd
Kínálati ár: 120 000 000 Ft