Eladó ingatlanok az egész országban
Találati lista: 4434
Ezek a hirdetések megfelelhetnek a FIX 3%-os programnak. Tudj meg többet a részletekről itt.
Megvételre kínálunk Monoron egy újépítésű, KLÍMÁS, teraszos, 110 nm-es, 5 szobás ikerházat. Minőségi alapanyagokból, igényes kivitelezés jellemzi a projektet, ahol a biztonság és a kényelem mellett az
Monor, Erzsébet királyné út 25
Kínálati ár: 106 800 000 Ft
Kalkulált ár: 299 160 Є
970 909 Ft/m2
Eladó Családi ház, Fót, Kisalag, 124nm, 144900000 Ft
Fót, Kisalag
Kínálati ár: 144 900 000 Ft
Kalkulált ár: 405 882 Є
1 168 548 Ft/m2
Eladó családi ház, Dunaharaszti, Óváros, Fő út
Dunaharaszti, Óváros, Fő út
Kínálati ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 350 140 Є
1 146 789 Ft/m2
Eladó családi ház, Fehértó
Fehértó
Kínálati ár: 128 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 128 000 000 Ft
Korábbi ár: 124 000 000 Ft
Kalkulált ár: 358 543 Є124 000 000 Ft
1 007 874 Ft/m2
Eladó családi ház, Érd
Érd
Kínálati ár: 149 900 000 Ft
Kalkulált ár: 419 888 Є
1 281 197 Ft/m2
Eladó sorház, Szigetszentmiklós, Városközpont
Szigetszentmiklós, Városközpont
Kínálati ár: 129 000 000 Ft
Kalkulált ár: 361 345 Є
716 667 Ft/m2
Eladó családi ház, Révfülöp, Révfülöp
Révfülöp, Révfülöp
Kínálati ár: 119 900 000 Ft
Kalkulált ár: 335 854 Є
749 375 Ft/m2
Érdligeti Önálló Családi ház, rengeteg lehetőséggel!
Érd
Kínálati ár: 137 000 000 Ft
Kalkulált ár: 383 754 Є
1 245 455 Ft/m2
Eladó ház, Debrecen
Debrecen
Kínálati ár: 149 000 000 Ft
Kalkulált ár: 417 367 Є
620 833 Ft/m2
Eladó ház, Debrecen
Debrecen, Gerébytelep, Gerébytelep
Kínálati ár: 106 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 106 900 000 Ft
Korábbi ár: 108 000 000 Ft
Kalkulált ár: 299 440 Є108 000 000 Ft
809 848 Ft/m2
Eladó Ház, Csorna
Csorna
Kínálati ár: 104 900 000 Ft
Kalkulált ár: 293 838 Є
728 472 Ft/m2
Eladó Ház, Demjén
Demjén
Kínálati ár: 108 000 000 Ft
Kalkulált ár: 302 521 Є
540 000 Ft/m2
Modern, azonnal költözhető családi ház Szilasligeten
Kerepes
Kínálati ár: 128 000 000 Ft
Kalkulált ár: 358 543 Є
853 333 Ft/m2
4673/1: Dupla-komfortos ikerházi lakás eladó Veresegyházán!
Veresegyház
Kínálati ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 350 140 Є
886 525 Ft/m2
4673/2: Dupla-komfortos ikerházi lakás eladó Veresegyházán!
Veresegyház
Kínálati ár: 130 000 000 Ft
Kalkulált ár: 364 146 Є
921 986 Ft/m2
ÚJ ÉPÍTÉSŰ, ENERGIATAKARÉKOS SORHÁZAK ELADÓK DEBRECEN KERTVÁROSÁBAN
Debrecen
Kínálati ár: 149 900 000 Ft
Kalkulált ár: 419 888 Є
1 153 077 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Családi ház, Tata, 233nm, 124900000 Ft
Tata
Kínálati ár: 124 900 000 Ft
Kalkulált ár: 349 860 Є
536 052 Ft/m2
Eladó Családi ház, Székesfehérvár, Maroshegy, 380nm, 130000000 Ft
Székesfehérvár, Maroshegy, Maroshegy
Kínálati ár: 130 000 000 Ft
Kalkulált ár: 364 146 Є
342 105 Ft/m2
Azonnal költözhető
Eladó családi ház, Levél
Levél
Kínálati ár: 108 000 000 Ft
Kalkulált ár: 302 521 Є
805 970 Ft/m2
Eladó családi ház, Felsőtárkány
Felsőtárkány
Kínálati ár: 104 900 000 Ft
Kalkulált ár: 293 838 Є
806 923 Ft/m2