Eladó ingatlanok az egész országban
Találati lista: 6546
Eladó Üzlet, Budaörs, Óváros alsó, 185nm, 249000000 Ft
Budaörs, Óváros alsó
Kínálati ár: 249 000 000 Ft
Kalkulált ár: 697 479 Є
1 345 946 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest V. kerület, Lipótváros, 106nm, 350000000 Ft
Budapest V. kerület, Lipótváros, Lipótváros
Kínálati ár: 350 000 000 Ft
Kalkulált ár: 980 392 Є
3 301 887 Ft/m2
Eladó Villa, kastély, Budapest II. kerület, Adyliget - II/A, 450nm, 1300000000 Ft
Budapest II. kerület, Adyliget, Adyliget
Kínálati ár: 1 300 000 000 Ft
Kalkulált ár: 3 641 457 Є
2 888 889 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest II. kerület, Rózsadomb, 75nm, 1300000000 Ft
Budapest II. kerület, Rózsadomb, Rózsadomb
Kínálati ár: 1 300 000 000 Ft
Kalkulált ár: 3 641 457 Є
17 333 333 Ft/m2
Eladó Panellakás, Budapest XIII. kerület, Angyalföld, 120nm, 220000000 Ft
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Angyalföld
Kínálati ár: 220 000 000 Ft
Kalkulált ár: 616 246 Є
1 833 333 Ft/m2
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Angyalföld
Kínálati ár: 220 000 000 Ft
Kalkulált ár: 616 246 Є
1 833 333 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest II. kerület, Rózsadomb, 800nm, 1300000000 Ft
Budapest II. kerület, Rózsadomb, Rózsadomb
Kínálati ár: 1 300 000 000 Ft
Kalkulált ár: 3 641 457 Є
1 625 000 Ft/m2
Budapest II. kerület, Adyliget, Adyliget
Kínálati ár: 1 300 000 000 Ft
Kalkulált ár: 3 641 457 Є
2 888 889 Ft/m2
Eladó Családi ház, Szada, Nincs megadva, 365nm, 288900000 Ft
Szada, Nincs megadva
Kínálati ár: 288 900 000 Ft
Kalkulált ár: 809 244 Є
791 507 Ft/m2
Eladó Családi ház, Tata, 180nm, 207500000 Ft
Tata
Kínálati ár: 207 500 000 Ft
Kalkulált ár: 581 232 Є
1 152 778 Ft/m2
Eladó Sorház, Budapest II. kerület, Adyliget - II/A, 257nm, 208000000 Ft
Budapest II. kerület, Adyliget, Adyliget
Kínálati ár: 208 000 000 Ft
Kalkulált ár: 582 633 Є
809 339 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest V. kerület, Belváros, 90nm, 229000000 Ft
Budapest V. kerület, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 229 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 229 000 000 Ft
Korábbi ár: 219 000 000 Ft
Kalkulált ár: 641 457 Є219 000 000 Ft
2 544 444 Ft/m2
Eladó építési telek, Debrecen, Nagy - Mihály kert
Debrecen, Nagy - Mihály kert
Kínálati ár: 498 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 394 958 Є
nincs megadva
Eladó telephely, Hajdúsámson, Hajdúsámson
Hajdúsámson, Hajdúsámson
Kínálati ár: 950 000 000 Ft
Kalkulált ár: 2 661 064 Є
12 810 Ft/m2
Eladó telephely, Hajdúsámson, Fő útvonal mellett
Hajdúsámson, Fő útvonal mellett
Kínálati ár: 220 000 000 Ft
Kalkulált ár: 616 246 Є
46 809 Ft/m2
Eladó vidéki raktárak, Oroszlány, Dózsa György út 29.
Oroszlány, Dózsa György út 29.
Kínálati ár: 249 000 000 Ft
Kalkulált ár: 697 479 Є
72 595 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó a+, Oroszlány, Dózsa György út 29.
Oroszlány, Dózsa György út 29.
Kínálati ár: 249 000 000 Ft
Kalkulált ár: 697 479 Є
72 595 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIV. kerület, Szervián utca
Budapest XIV. kerület, Szervián utca , Nagyzugló
Kínálati ár: 335 000 000 Ft
Kalkulált ár: 938 375 Є
9 305 556 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest IX. kerület, Tompa utca
Budapest IX. kerület, Tompa utca
Kínálati ár: 1 299 000 000 Ft
Kalkulált ár: 3 638 655 Є
14 595 506 Ft/m2
Szentkirály közelében lovasbirtok Eladó!
Szentkirály
Kínálati ár: 699 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 957 983 Є
1 997 143 Ft/m2