Eladó ingatlanok az egész országban
Találati lista: 6546
Eladó Társasházi lakás, Budapest II. kerület, Zöldmál, 129nm, 260000000 Ft
Budapest II. kerület, Zöldmál, Zöldmál
Kínálati ár: 260 000 000 Ft
Kalkulált ár: 728 291 Є
2 015 504 Ft/m2
Eladó Családi ház, Budapest XI. kerület, Péterhegy, 272nm, 499000000 Ft
Budapest XI. kerület, Péterhegy, Péterhegy
Kínálati ár: 499 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 397 759 Є
1 834 559 Ft/m2
Eladó Családi ház, Budapest XI. kerület, Sasad, 414nm, 395000000 Ft
Budapest XI. kerület, Sasad-Sashegy XI. ker., Sasad-Sashegy XI. ker.
Kínálati ár: 395 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 106 443 Є
954 106 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XI. kerület, Madárhegy, 113nm, 252000000 Ft
Budapest XI. kerület, Madárhegy, Madárhegy
Kínálati ár: 252 000 000 Ft
Kalkulált ár: 705 882 Є
2 230 088 Ft/m2
Eladó Ikerház, Budapest II. kerület, Széphalom - II/A, 150nm, 314000000 Ft
Budapest II. kerület, Széphalom, Széphalom
Kínálati ár: 314 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 314 000 000 Ft
Korábbi ár: 330 000 000 Ft
Kalkulált ár: 879 552 Є330 000 000 Ft
2 093 333 Ft/m2
Eladó Ikerház, Budapest II. kerület, Széphalom - II/A, 150nm, 299500000 Ft
Budapest II. kerület, Széphalom, Széphalom
Kínálati ár: 299 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 299 500 000 Ft
Korábbi ár: 315 000 000 Ft
Kalkulált ár: 838 936 Є315 000 000 Ft
1 996 667 Ft/m2
Eladó Családi ház, Budapest XII. kerület, Budakeszierdő, 200nm, 820000000 Ft
Budapest XII. kerület, Budakeszierdő, Budakeszierdő
Kínálati ár: 820 000 000 Ft
Kalkulált ár: 2 296 919 Є
4 100 000 Ft/m2
Eladó Családi ház, Budapest XI. kerület, Gellért-hegy, 500nm, 1300000000000000 Ft
Budapest XI. kerület, Gellérthegy, Gellérthegy
Kínálati ár: 1 300 000 000 000 000 Ft
Kalkulált ár: 3 641 456 582 633 Є
2 600 000 000 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest II. kerület, Víziváros, 91nm, 245000000 Ft
Budapest II. kerület, Víziváros II. ker, Víziváros II. ker
Kínálati ár: 245 000 000 Ft
Kalkulált ár: 686 275 Є
2 692 308 Ft/m2
Új építésű befektetés zöld környezetben
Debrecen, Hatvan utcai kert, Hatvan utcai kert
Kínálati ár: 395 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 106 443 Є
1 234 375 Ft/m2
Eladó ház, Szentendre
Szentendre
Kínálati ár: 238 000 000 Ft
Kalkulált ár: 666 667 Є
1 762 963 Ft/m2
Eladó családi ház, Budapest XVI. kerület, Szűcs utca
Budapest XVI. kerület, Szűcs utca
Kínálati ár: 238 000 000 Ft
Kalkulált ár: 666 667 Є
534 831 Ft/m2
Eladó családi ház, Budapest II. kerület, Szépvölgyi út
Budapest II. kerület, Szépvölgyi út
Kínálati ár: 425 600 000 Ft
Kalkulált ár: 1 192 157 Є
1 418 667 Ft/m2
Eladó ikerház, Budapest III. kerület, Aranyhegy, Szakóca utca
Budapest III. kerület, Aranyhegy, Szakóca utca, Aranyhegy
Kínálati ár: 222 500 000 Ft
Kalkulált ár: 623 249 Є
1 885 593 Ft/m2
Budapest III. kerület, Aranyhegy, Szakóca utca, Aranyhegy
Kínálati ár: 255 900 000 Ft
Kalkulált ár: 716 807 Є
1 999 219 Ft/m2
Eladó családi ház, Balatonalmádi, Újhegy
Balatonalmádi, Újhegy
Kínálati ár: 321 000 000 Ft
Kalkulált ár: 899 160 Є
2 326 087 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó építési telek, Budajenő, Kőkereszt
Budajenő, Kőkereszt
Kínálati ár: 550 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 540 616 Є
nincs megadva
Eladó családi ház, Budakeszi, Makkos
Budakeszi, Makkos
Kínálati ár: 244 000 000 Ft
Kalkulált ár: 683 473 Є
964 427 Ft/m2
Eladó családi ház, Budapest III. kerület, Csillaghegy
Budapest III. kerület, Csillaghegy
Kínálati ár: 209 900 000 Ft
Kalkulált ár: 587 955 Є
1 134 595 Ft/m2
Eladó Családi ház, Budakeszi, Máriamakk, 340nm, 339000000 Ft
Budakeszi, Máriamakk
Kínálati ár: 339 000 000 Ft
Kalkulált ár: 949 580 Є
997 059 Ft/m2