Eladó lakás Dunaújváros
Találati lista: 109
Eladó panellakás, Dunaújváros
Dunaújváros
Kínálati ár: 37 490 000 Ft
Kalkulált ár: 103 850 Є
635 424 Ft/m2
Eladó panellakás, Dunaújváros
Dunaújváros
Kínálati ár: 35 900 000 Ft
Kalkulált ár: 99 446 Є
690 385 Ft/m2
Eladó lakás, Dunaújváros
Dunaújváros, Krúdy Gyula sor
Kínálati ár: 32 500 000 Ft
Kalkulált ár: 90 028 Є
637 255 Ft/m2
Eladó Panellakás, Dunaújváros, Dózsa városrész, Derkovits utca, 59nm, 35000000 Ft
Dunaújváros, Dózsa városrész, Derkovits utca
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 96 953 Є
593 220 Ft/m2
Eladó téglalakás, Dunaújváros
Dunaújváros
Kínálati ár: 31 990 000 Ft
Kalkulált ár: 88 615 Є
615 192 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Panellakás, Dunaújváros, Római városrész, 52nm, 29990000 Ft
Dunaújváros, Római városrész
Kínálati ár: 29 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 29 990 000 Ft
Korábbi ár: 31 500 000 Ft
Kalkulált ár: 83 075 Є31 500 000 Ft
576 731 Ft/m2
Eladó téglalakás, Dunaújváros, Kossuth Lajos utca
Dunaújváros, Kossuth Lajos utca
Kínálati ár: 32 000 000 Ft
Kalkulált ár: 88 643 Є
640 000 Ft/m2
Eladó tégla építésű lakás a Technikum városrészben!!
Dunaújváros
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 92 798 Є
670 000 Ft/m2
Dunaújváros, Római körút, 57 m²-es, társasházi lakás, 2 szobás
Dunaújváros, Római körút
Kínálati ár: 34 400 000 Ft
Jelenlegi ár: 34 400 000 Ft
Korábbi ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 95 291 Є34 900 000 Ft
603 509 Ft/m2
Eladó panellakás, Dunaújváros
Dunaújváros
Kínálati ár: 25 900 000 Ft
Kalkulált ár: 71 745 Є
835 484 Ft/m2
Eladó panellakás, Dunaújváros, Római városrész
Dunaújváros, Római városrész
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
591 525 Ft/m2
Dunaújváros, Esze Tamás utca, 50 m²-es, társasházi lakás, 2 szobás
Dunaújváros, Esze Tamás utca
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 92 798 Є
670 000 Ft/m2
Eladó lakás, Dunaújváros
Dunaújváros
Kínálati ár: 83 900 000 Ft
Kalkulált ár: 232 410 Є
463 536 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Dunaújváros, Csillagdomb, 69nm, 38000000 Ft
Dunaújváros, Csillagdomb
Kínálati ár: 38 000 000 Ft
Kalkulált ár: 105 263 Є
550 725 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Dunaújváros, Akácfa utca 4
Dunaújváros, Akácfa utca 4
Kínálati ár: 17 500 000 Ft
Kalkulált ár: 48 476 Є
372 340 Ft/m2
Eladó panellakás, Dunaújváros
Dunaújváros
Kínálati ár: 24 500 000 Ft
Kalkulált ár: 67 867 Є
532 609 Ft/m2
Eladó panellakás, Dunaújváros
Dunaújváros
Kínálati ár: 12 000 000 Ft
Kalkulált ár: 33 241 Є
272 727 Ft/m2
Eladó panellakás, Dunaújváros
Dunaújváros
Kínálati ár: 20 000 000 Ft
Kalkulált ár: 55 402 Є
294 118 Ft/m2