Eladó lakás Dunaújváros
Találati lista: 109
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó Társasházi lakás, Dunaújváros, Technikum városrész, Bocskai István utca, 108nm, 59900000 Ft
Dunaújváros, Technikum városrész, Bocskai István utca
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є
554 630 Ft/m2
Eladó Panellakás, Dunaújváros, Ságvári városrész, 59nm, 34900000 Ft
Dunaújváros, Ságvári városrész
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
591 525 Ft/m2
Eladó panellakás, Dunaújváros
Dunaújváros
Kínálati ár: 31 000 000 Ft
Kalkulált ár: 85 873 Є
584 906 Ft/m2
Eladó téglalakás, Dunaújváros
Dunaújváros
Kínálati ár: 33 500 000 Ft
Kalkulált ár: 92 798 Є
670 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Dunaújváros
Dunaújváros
Kínálati ár: 23 000 000 Ft
Kalkulált ár: 63 712 Є
1 000 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Dunaújváros
Dunaújváros
Kínálati ár: 30 000 000 Ft
Kalkulált ár: 83 102 Є
681 818 Ft/m2
Eladó panellakás, Dunaújváros
Dunaújváros
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 96 676 Є
612 281 Ft/m2
Eladó panellakás, Dunaújváros
Dunaújváros
Kínálati ár: 30 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 30 990 000 Ft
Korábbi ár: 32 500 000 Ft
Kalkulált ár: 85 845 Є32 500 000 Ft
525 254 Ft/m2
Eladó panellakás, Dunaújváros
Dunaújváros
Kínálati ár: 38 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 38 000 000 Ft
Korábbi ár: 38 500 000 Ft
Kalkulált ár: 105 263 Є38 500 000 Ft
716 981 Ft/m2
Eladó téglalakás, Dunaújváros
Dunaújváros
Kínálati ár: 32 000 000 Ft
Kalkulált ár: 88 643 Є
615 385 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Dunaújváros, Belváros, Bartók Béla tér, 49nm, 39900000 Ft
Dunaújváros, Belváros, Bartók Béla tér
Kínálati ár: 39 900 000 Ft
Kalkulált ár: 110 526 Є
814 286 Ft/m2
Dunaújváros, Köztársaság utca, 59 m²-es, társasházi lakás, 2 szobás
Dunaújváros, Köztársaság utca
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 31 900 000 Ft
Korábbi ár: 32 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 366 Є32 900 000 Ft
540 678 Ft/m2
Eladó lakás, Dunaújváros
Dunaújváros, Köztársaság út
Kínálati ár: 39 990 000 Ft
Kalkulált ár: 110 776 Є
769 038 Ft/m2
Eladó Panellakás, Dunaújváros, Római városrész, Római körút, 49nm, 35000000 Ft
Dunaújváros, Római városrész, Római körút
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 96 953 Є
714 286 Ft/m2
Eladó téglalakás, Dunaújváros
Dunaújváros
Kínálati ár: 28 000 000 Ft
Kalkulált ár: 77 562 Є
800 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Dunaújváros, Római városrész
Dunaújváros, Római városrész
Kínálati ár: 29 900 000 Ft
Kalkulált ár: 82 825 Є
575 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Dunaújváros
Dunaújváros
Kínálati ár: 32 900 000 Ft
Kalkulált ár: 91 136 Є
620 755 Ft/m2
Eladó panellakás, Dunaújváros
Dunaújváros
Kínálati ár: 32 900 000 Ft
Kalkulált ár: 91 136 Є
557 627 Ft/m2
Eladó lakás, Dunaújváros
Dunaújváros
Kínálati ár: 31 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 31 900 000 Ft
Korábbi ár: 32 900 000 Ft
Kalkulált ár: 88 366 Є32 900 000 Ft
540 678 Ft/m2
Eladó panellakás, Dunaújváros
Dunaújváros
Kínálati ár: 33 000 000 Ft
Kalkulált ár: 91 413 Є
578 947 Ft/m2