Eladó ingatlanok az egész országban
Találati lista: 39049
Vízpart közeli környezetben, 126 m2-es családi ház hőszivattyús fűtéssel!
Jánossomorja
Kínálati ár: 79 980 000 Ft
Jelenlegi ár: 79 980 000 Ft
Korábbi ár: 75 980 000 Ft
Kalkulált ár: 222 786 Є75 980 000 Ft
634 762 Ft/m2
Különleges ajánlat a Gyöngyös Villaparkban szinte új lakás kiskerttel, prémium minőségben!
Mosonmagyaróvár, Magyaróvár
Kínálati ár: 60 880 000 Ft
Kalkulált ár: 169 582 Є
1 217 600 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó téglalakás, Budapest X. kerület, Óhegy, Kada utca
Budapest X. kerület, Óhegy, Kada utca, Óhegy
Kínálati ár: 25 990 000 Ft
Kalkulált ár: 72 396 Є
962 593 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest X. kerület, Kőbánya, Gőzmozdony utca
Budapest X. kerület, Kőbánya, Gőzmozdony utca, Kőbánya
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 180 780 Є
954 412 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest X. kerület, Gyakorló utcai ltp., Gyakorló utca
Budapest X. kerület, Gyakorló utcai ltp., Gyakorló utca
Kínálati ár: 86 000 000 Ft
Kalkulált ár: 239 554 Є
1 211 268 Ft/m2
Eladó családi ház, Üllő, Kétgenerációnak is alkalmas.
Üllő, Kétgenerációnak is alkalmas.
Kínálati ár: 75 900 000 Ft
Kalkulált ár: 211 421 Є
660 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Dunaszentmiklós, 121nm, 69500000 Ft
Dunaszentmiklós
Kínálati ár: 69 500 000 Ft
Kalkulált ár: 193 593 Є
574 380 Ft/m2
Eladó Sorház, Tata, 74nm, 64900000 Ft
Tata
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 180 780 Є
877 027 Ft/m2
Eladó Családi ház, Komárom, 240nm, 122900000 Ft
Komárom
Kínálati ár: 122 900 000 Ft
Kalkulált ár: 342 340 Є
512 083 Ft/m2
Eladó Családi ház, Dunaalmás, 170nm, 92500000 Ft
Dunaalmás
Kínálati ár: 92 500 000 Ft
Kalkulált ár: 257 660 Є
544 118 Ft/m2
Eladó téglalakás, Sopron
Sopron
Kínálati ár: 53 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 53 500 000 Ft
Korábbi ár: 57 000 000 Ft
Kalkulált ár: 149 025 Є57 000 000 Ft
1 304 878 Ft/m2
Eladó családi ház, Kecskemét
Kecskemét, Vacsiköz
Kínálati ár: 99 700 000 Ft
Kalkulált ár: 277 716 Є
772 868 Ft/m2
Eladó családi ház, Kecskemét
Kecskemét, Hetényegyháza
Kínálati ár: 68 000 000 Ft
Kalkulált ár: 189 415 Є
265 625 Ft/m2
Eladó téglalakás, Kecskemét
Kecskemét, Műkertváros
Kínálati ár: 34 100 000 Ft
Kalkulált ár: 94 986 Є
897 368 Ft/m2
Eladó téglalakás, Kecskemét
Kecskemét, Belváros
Kínálati ár: 36 500 000 Ft
Kalkulált ár: 101 671 Є
688 679 Ft/m2
Eladó téglalakás, Székesfehérvár
Székesfehérvár, Belváros és környéke
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 125 070 Є
1 095 122 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó családi ház, Sárkeresztes
Sárkeresztes
Kínálati ár: 68 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 68 900 000 Ft
Korábbi ár: 71 500 000 Ft
Kalkulált ár: 191 922 Є71 500 000 Ft
725 263 Ft/m2
Eladó családi ház, Gyomaendrőd
Gyomaendrőd
Kínálati ár: 19 500 000 Ft
Kalkulált ár: 54 318 Є
195 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Győr
Győr, Révfalu
Kínálati ár: 71 900 000 Ft
Kalkulált ár: 200 279 Є
1 012 676 Ft/m2
Eladó családi ház, Mártély
Mártély
Kínálati ár: 83 900 000 Ft
Kalkulált ár: 233 705 Є
729 565 Ft/m2