Eladó ingatlanok az egész országban
Találati lista: 39049
Kisnémedi központjában 118 m2-es, 4 szobás, felújított tégla lakás 150 m2-es önálló kerttel eladó.
Kisnémedi
Kínálati ár: 60 000 000 Ft
Kalkulált ár: 167 131 Є
508 475 Ft/m2
Kisnémedi
Kínálati ár: 60 000 000 Ft
Kalkulált ár: 167 131 Є
508 475 Ft/m2
Békásmegyer hegy felőli oldalán, a Hollós Korvin Lajos utcában I. emeleti 57 nm-es, 1 + 2 fél szobás panel lakás eladó.
Budapest III. kerület, Békásmegyeri lakótelep hegy felől, Hollós Korvin Lajos utca
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 180 780 Є
1 138 596 Ft/m2
Hívja a Tulajdonost: Tokarcsik Károly +36306951357
Budapest XIX. kerület, Hívja a Tulajdonost!, Árpád utca
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 181 058 Є
1 083 333 Ft/m2
Kisnémediben 650 nm-es telken 125 nm-es, 4 szobás családi ház eladó.
Kisnémedi
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 181 058 Є
520 000 Ft/m2
Pomázon egy szintes, 4 szobás, két generációnak is alkalmas családi ház eladó.
Pomáz, Ófalu, Főút
Kínálati ár: 85 000 000 Ft
Kalkulált ár: 236 769 Є
680 000 Ft/m2
Hívja a Tulajdonost: Somogyi Ferenc +36702975678
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Orsolya utca, Pesterzsébet
Kínálati ár: 61 500 000 Ft
Kalkulált ár: 171 309 Є
1 205 882 Ft/m2
Hívja a tulajdonost!
Budapest IV. kerület, Székesdűlő, Székesdűlő
Kínálati ár: 83 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 83 000 000 Ft
Korábbi ár: 85 000 000 Ft
Kalkulált ár: 231 198 Є85 000 000 Ft
1 383 333 Ft/m2
Hívja a Tulajdonost: Sashalmi Ildikó, +36307882027
Székesfehérvár, Öreghegy, Pozsonyi út, Öreghegy
Kínálati ár: 94 900 000 Ft
Kalkulált ár: 264 345 Є
797 479 Ft/m2
Hívja a Tulajdonost: Sashalmi Ildikó, +36307882027
Székesfehérvár, Öreghegy, Pozsonyi út, Öreghegy
Kínálati ár: 94 900 000 Ft
Kalkulált ár: 264 345 Є
797 479 Ft/m2
Hívja a Tulajdonost: Papp Péter +36208235744
Pécel, Hívja a Tulajdonost!, Béke utca
Kínálati ár: 110 000 000 Ft
Kalkulált ár: 306 407 Є
407 407 Ft/m2
Hívja a Tulajdonost: Keresztes Zoltán, +36306748605.
Budapest XIX. kerület, Hívja a Tulaljdonost!, Jáhn Ferenc utca
Kínálati ár: 34 800 000 Ft
Kalkulált ár: 96 936 Є
828 571 Ft/m2
Hirdetünk ön helyett!
Balatonfűzfő, Hívja a tulajdonost!
Kínálati ár: 85 900 000 Ft
Kalkulált ár: 239 276 Є
715 833 Ft/m2
35HH1114 A Cserhát hegység Fekete-víz völgyében festői kis faluban családi ház eladó.
Herencsény
Kínálati ár: 25 900 000 Ft
Kalkulált ár: 72 145 Є
259 000 Ft/m2
26LL9042 Leányfalu domboldalában családi ház felső lakása eladó.
Leányfalu, Központ-közeli, domboldal, 26LL9042
Kínálati ár: 48 000 000 Ft
Kalkulált ár: 133 705 Є
380 952 Ft/m2
Felújított belső tér, saját udvar és dupla garázs – 95 m²-es, 3 szobás családi ház Zalaegerszegen
Zalaegerszeg, Ola, Ola
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 181 058 Є
684 211 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Igényesen felújított 2 erkélyes 63 nm-es lakás alacsony rezsivel Landorhegyen
Zalaegerszeg, Landorhegy, Landorhegy
Kínálati ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 125 348 Є
714 286 Ft/m2
Eladó Családi Ház Gyulán!
Gyula, Belváros
Kínálati ár: 150 000 000 Ft
Kalkulált ár: 417 827 Є
842 697 Ft/m2
Exkluzív vidéki birtok a Cserhát szívében – wellness és turisztikai lehetőségekkel
Kozárd
Kínálati ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 125 348 Є
163 636 Ft/m2
Vízpart közeli környezetben, 110 m2-es családi ház hőszivattyús fűtéssel!
Jánossomorja
Kínálati ár: 76 980 000 Ft
Jelenlegi ár: 76 980 000 Ft
Korábbi ár: 72 980 000 Ft
Kalkulált ár: 214 429 Є72 980 000 Ft
699 818 Ft/m2