Eladó ingatlanok Budapest XXI. kerület
Találati lista: 301
A ZOMBIK NEM TUDNAK ÚSZNI, VEGYÉL LAKÁST CSEPELEN !!!
Budapest XXI. kerület, Csillagtelep, Csillagtelep
Kínálati ár: 79 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 79 000 000 Ft
Korábbi ár: 81 000 000 Ft
Kalkulált ár: 219 444 Є81 000 000 Ft
1 012 821 Ft/m2
A ZOMBIK NEM TUDNAK ÚSZNI, VEGYÉL LAKÁST CSEPELEN !!!
Budapest XXI. kerület, Csillagtelep, Csillagtelep
Kínálati ár: 75 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 75 500 000 Ft
Korábbi ár: 73 800 000 Ft
Kalkulált ár: 209 722 Є73 800 000 Ft
1 048 611 Ft/m2
A ZOMBIK NEM TUDNAK ÚSZNI, VEGYÉL LAKÁST CSEPELEN !!!
Budapest XXI. kerület, Csillagtelep, Csillagtelep
Kínálati ár: 66 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 66 000 000 Ft
Korábbi ár: 64 575 000 Ft
Kalkulált ár: 183 333 Є64 575 000 Ft
1 047 619 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XXI. kerület, Csepel
Budapest XXI. kerület, Csepel
Kínálati ár: 58 900 000 Ft
Kalkulált ár: 163 611 Є
1 070 909 Ft/m2
1163 négyzetméteres, 10 szobás, 3 félszobás, felújítandó, pincés, udvari, eladó ház
Budapest XXI. kerület, Budapest XXI. kerület, Szentmiklósi út
Kínálati ár: 155 000 000 Ft
Kalkulált ár: 430 556 Є
133 276 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XXI. kerület, Szabótelep
Budapest XXI. kerület, Szabótelep, Szabótelep
Kínálati ár: 66 000 000 Ft
Kalkulált ár: 183 333 Є
942 857 Ft/m2
Eladó azonnali iroda, Budapest XXI. kerület
Budapest XXI. kerület, Csepel Belváros
Kínálati ár: 21 500 000 Ft
Kalkulált ár: 59 722 Є
826 923 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XXI. kerület, Széchenyi István
Budapest XXI. kerület, Széchenyi István
Kínálati ár: 134 000 000 Ft
Kalkulált ár: 372 222 Є
nincs megadva
Eladó Gyárépület, Budapest XXI. kerület, Erdősor, 272nm, 150796800 Ft
Budapest XXI. kerület, Erdősor, Erdősor
Kínálati ár: 150 796 800 Ft
Jelenlegi ár: 150 796 800 Ft
Korábbi ár: 150 377 920 Ft
Kalkulált ár: 418 880 Є150 377 920 Ft
554 400 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Budapest XXI. kerület, Ady Endre utcai ltp., 574nm, 318225600 Ft
Budapest XXI. kerület, Ady Endre utcai ltp.
Kínálati ár: 318 225 600 Ft
Jelenlegi ár: 318 225 600 Ft
Korábbi ár: 317 341 640 Ft
Kalkulált ár: 883 960 Є317 341 640 Ft
554 400 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Budapest XXI. kerület, Erdősor, 118nm, 57348000 Ft
Budapest XXI. kerület, Erdősor, Erdősor
Kínálati ár: 57 348 000 Ft
Jelenlegi ár: 57 348 000 Ft
Korábbi ár: 57 188 700 Ft
Kalkulált ár: 159 300 Є57 188 700 Ft
486 000 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Budapest XXI. kerület, Ady Endre utcai ltp., 224nm, 108864000 Ft
Budapest XXI. kerület, Ady Endre utcai ltp.
Kínálati ár: 108 864 000 Ft
Jelenlegi ár: 108 864 000 Ft
Korábbi ár: 108 561 600 Ft
Kalkulált ár: 302 400 Є108 561 600 Ft
486 000 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Budapest XXI. kerület, Ady Endre utcai ltp., 200nm, 110880000 Ft
Budapest XXI. kerület, Ady Endre utcai ltp.
Kínálati ár: 110 880 000 Ft
Jelenlegi ár: 110 880 000 Ft
Korábbi ár: 110 572 000 Ft
Kalkulált ár: 308 000 Є110 572 000 Ft
554 400 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Budapest XXI. kerület, Ady Endre utcai ltp., 315nm, 174636000 Ft
Budapest XXI. kerület, Ady Endre utcai ltp.
Kínálati ár: 174 636 000 Ft
Jelenlegi ár: 174 636 000 Ft
Korábbi ár: 174 150 900 Ft
Kalkulált ár: 485 100 Є174 150 900 Ft
554 400 Ft/m2
Eladó Ipari, Budapest XXI. kerület 129.900.000 Ft
Budapest XXI. kerület, Csepel Kertváros, Csepel Kertváros
Kínálati ár: 129 900 000 Ft
Kalkulált ár: 360 833 Є
92 786 Ft/m2
Eladó teremgarázs, Budapest XXI. kerület, Csepel Kertváros
Budapest XXI. kerület, Csepel Kertváros, Csepel Kertváros
Kínálati ár: 3 500 000 Ft
Kalkulált ár: 9 722 Є
437 500 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó egyéb telek, Budapest XXI. kerület, Almafautca31
Budapest XXI. kerület, Almafautca31, Háros
Kínálati ár: 19 999 999 Ft
Kalkulált ár: 55 556 Є
25 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XXI. kerület
Budapest XXI. kerület, Erdőalja
Kínálati ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 138 611 Є
779 688 Ft/m2
Eladó családi ház, Budapest XXI. kerület, Királyerdő
Budapest XXI. kerület, Királyerdő, Királyerdő
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 722 Є
280 938 Ft/m2
Eladó üdülőtelek, Budapest XXI. kerület
Budapest XXI. kerület
Kínálati ár: 25 000 000 Ft
Kalkulált ár: 69 444 Є
62 500 Ft/m2