Eladó ingatlanok Budapest XXI. kerület
Találati lista: 301
Eladó társasházi lakás, Budapest XXI. kerület
Budapest XXI. kerület, Csepel Kertváros
Kínálati ár: 67 000 000 Ft
Kalkulált ár: 186 111 Є
1 367 347 Ft/m2
Eladó Ház, Budapest XXI. kerület Vitorlás utca 224.900.000 Ft
Budapest XXI. kerület, Királyerdő, Vitorlás utca, Királyerdő
Kínálati ár: 224 900 000 Ft
Kalkulált ár: 624 722 Є
1 124 500 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Budapest XXI. kerület, Ady Endre utcai ltp., 224nm, 108864000 Ft
Budapest XXI. kerület, Ady Endre utcai ltp.
Kínálati ár: 108 864 000 Ft
Jelenlegi ár: 108 864 000 Ft
Korábbi ár: 108 561 600 Ft
Kalkulált ár: 302 400 Є108 561 600 Ft
486 000 Ft/m2
Eladó Ház, Budapest 21. ker.
Budapest XXI. kerület
Kínálati ár: 58 000 000 Ft
Kalkulált ár: 161 111 Є
725 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XXI. kerület, Belváros, Kiss J. alt. utca, 30nm, 46900000 Ft
Budapest XXI. kerület, Csepel Belváros, Kiss J. alt. utca, Csepel Belváros
Kínálati ár: 46 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 46 900 000 Ft
Korábbi ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 130 278 Є49 900 000 Ft
1 563 333 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 21. ker.
Budapest XXI. kerület, Csepel Belváros, Csepel Belváros
Kínálati ár: 99 900 000 Ft
Kalkulált ár: 277 500 Є
1 297 403 Ft/m2
3018 m2-es raktár eladó a XXI. ker-ben, Csepel ipari részén
Budapest XXI. kerület, Csepel-Gyártelep
Kínálati ár: 430 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 194 444 Є
142 478 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Budapest XXI. kerület, Erdősor, 118nm, 57348000 Ft
Budapest XXI. kerület, Erdősor, Erdősor
Kínálati ár: 57 348 000 Ft
Jelenlegi ár: 57 348 000 Ft
Korábbi ár: 57 188 700 Ft
Kalkulált ár: 159 300 Є57 188 700 Ft
486 000 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Budapest XXI. kerület, Ady Endre utcai ltp., 574nm, 318225600 Ft
Budapest XXI. kerület, Ady Endre utcai ltp.
Kínálati ár: 318 225 600 Ft
Jelenlegi ár: 318 225 600 Ft
Korábbi ár: 317 341 640 Ft
Kalkulált ár: 883 960 Є317 341 640 Ft
554 400 Ft/m2
Eladó Gyárépület, Budapest XXI. kerület, Erdősor, 272nm, 150796800 Ft
Budapest XXI. kerület, Erdősor, Erdősor
Kínálati ár: 150 796 800 Ft
Jelenlegi ár: 150 796 800 Ft
Korábbi ár: 150 377 920 Ft
Kalkulált ár: 418 880 Є150 377 920 Ft
554 400 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 21. ker.
Budapest XXI. kerület, Királyerdő, Királyerdő
Kínálati ár: 127 990 000 Ft
Kalkulált ár: 355 528 Є
1 599 875 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XXI. kerület, Szabótelep
Budapest XXI. kerület, Szabótelep, Szabótelep
Kínálati ár: 77 000 000 Ft
Kalkulált ár: 213 889 Є
1 262 295 Ft/m2
1000 négyzetméteres, eladó telephely
Budapest XXI. kerület, Budapest XXI. kerület, Terelő utca
Kínálati ár: 249 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 249 990 000 Ft
Korábbi ár: 295 000 000 Ft
Kalkulált ár: 694 417 Є295 000 000 Ft
249 990 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XXI. kerület
Budapest XXI. kerület, Szabótelep
Kínálati ár: 66 000 000 Ft
Kalkulált ár: 183 333 Є
970 588 Ft/m2
Eladó ikerház, Budapest XXI. kerület, Királyerdő
Budapest XXI. kerület, Királyerdő, Királyerdő
Kínálati ár: 75 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 75 900 000 Ft
Korábbi ár: 77 900 000 Ft
Kalkulált ár: 210 833 Є77 900 000 Ft
1 116 176 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 21. ker.
Budapest XXI. kerület, Csillagtelep, Zöldfa utca, Csillagtelep
Kínálati ár: 58 900 000 Ft
Kalkulált ár: 163 611 Є
1 070 909 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Budapest XXI. kerület
Budapest XXI. kerület, Csepel Belváros
Kínálati ár: 39 500 000 Ft
Kalkulált ár: 109 722 Є
1 161 765 Ft/m2
Eladó családi ház, Budapest XXI. kerület
Budapest XXI. kerület, Csepel Kertváros
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 722 Є
1 322 059 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 21. ker.