Eladó lakás Angyalföld (Budapest XIII. kerület)
Találati lista: 145
Eladó társasházi lakás, Budapest XIII. kerület
Budapest XIII. kerület, Angyalföld
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 235 833 Є
1 845 652 Ft/m2
Kitűnő vétel
Eladó társasházi lakás, Budapest XIII. kerület
Budapest XIII. kerület, Angyalföld
Kínálati ár: 82 500 000 Ft
Kalkulált ár: 229 167 Є
2 012 195 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Budapest XIII. kerület
Budapest XIII. kerület, Angyalföld
Kínálati ár: 81 500 000 Ft
Kalkulált ár: 226 389 Є
1 987 805 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Angyalföld
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Angyalföld
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 167 Є
1 839 474 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Szekszárdi utca, Angyalföld
Kínálati ár: 79 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 79 800 000 Ft
Korábbi ár: 82 900 000 Ft
Kalkulált ár: 221 667 Є82 900 000 Ft
1 375 862 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Angyalföld
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Angyalföld
Kínálati ár: 83 900 000 Ft
Kalkulált ár: 233 056 Є
1 678 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Angyalföld
Kínálati ár: 87 900 000 Ft
Kalkulált ár: 244 167 Є
1 627 778 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Frangepán utca, Angyalföld
Kínálati ár: 87 900 000 Ft
Kalkulált ár: 244 167 Є
1 627 778 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Angyalföld
Kínálati ár: 71 900 000 Ft
Kalkulált ár: 199 722 Є
1 497 917 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XIII. kerület
Budapest XIII. kerület, Angyalföld
Kínálati ár: 83 500 000 Ft
Kalkulált ár: 231 944 Є
1 439 655 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Váci út
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Váci út, Angyalföld
Kínálati ár: 89 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 89 990 000 Ft
Korábbi ár: 92 000 000 Ft
Kalkulált ár: 249 972 Є92 000 000 Ft
1 267 465 Ft/m2
41 négyzetméteres, 1 szobás, 1 félszobás, felújított, eladó lakás
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Eladó felújított földszinti lakás, Angyalföld
Kínálati ár: 56 500 000 Ft
Kalkulált ár: 156 944 Є
1 378 049 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XIII. kerület, Angyalföld, 56nm, 119900000 Ft
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Angyalföld
Kínálati ár: 119 900 000 Ft
Kalkulált ár: 333 056 Є
2 141 071 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XIII. kerület, Reitter Ferenc utca 117
Budapest XIII. kerület, Reitter Ferenc utca 117, Angyalföld
Kínálati ár: 69 000 000 Ft
Kalkulált ár: 191 667 Є
1 301 887 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest XIII. kerület Mór utca 84.900.000 Ft
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Mór utca, Angyalföld
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 235 833 Є
1 267 164 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Angyalföld
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Angyalföld
Kínálati ár: 73 500 000 Ft
Kalkulált ár: 204 167 Є
1 312 500 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Téglalakás, Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Röppentyű utca, 76nm, 166446000 Ft
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Röppentyű utca, Angyalföld
Kínálati ár: 166 446 000 Ft
Kalkulált ár: 462 350 Є
2 190 079 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Röppentyű utca, 60nm, 119813500 Ft
Kínálati ár: 119 813 500 Ft
Kalkulált ár: 332 815 Є
1 996 892 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Angyalföld
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Angyalföld
Kínálati ár: 80 000 000 Ft
Kalkulált ár: 222 222 Є
1 600 000 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Petneházy utca, Angyalföld
Kínálati ár: 149 000 000 Ft
Kalkulált ár: 413 889 Є
1 079 710 Ft/m2