Eladó lakás Angyalföld (Budapest XIII. kerület)
Találati lista: 144
Eladó Panellakás, Budapest XIII. kerület, Angyalföld, 120nm, 220000000 Ft
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Angyalföld
Kínálati ár: 220 000 000 Ft
Kalkulált ár: 611 111 Є
1 833 333 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Angyalföld
Kínálati ár: 148 000 000 Ft
Kalkulált ár: 411 111 Є
2 000 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Angyalföld
Kínálati ár: 26 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 26 500 000 Ft
Korábbi ár: 27 000 000 Ft
Kalkulált ár: 73 611 Є27 000 000 Ft
981 481 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Angyalföld
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 722 Є
1 796 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Angyalföld
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 180 278 Є
1 664 103 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Angyalföld
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 180 278 Є
1 664 103 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Angyalföld
Kínálati ár: 148 000 000 Ft
Kalkulált ár: 411 111 Є
2 000 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Angyalföld
Kínálati ár: 148 000 000 Ft
Kalkulált ár: 411 111 Є
2 000 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Kisgömb utca, Angyalföld
Kínálati ár: 107 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 107 500 000 Ft
Korábbi ár: 115 000 000 Ft
Kalkulált ár: 298 611 Є115 000 000 Ft
1 557 971 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Gyermek tér, Angyalföld
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 180 278 Є
1 664 103 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Angyalföld
Kínálati ár: 123 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 123 000 000 Ft
Korábbi ár: 135 900 000 Ft
Kalkulált ár: 341 667 Є135 900 000 Ft
1 757 143 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Angyalföld
Kínálati ár: 107 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 107 500 000 Ft
Korábbi ár: 115 000 000 Ft
Kalkulált ár: 298 611 Є115 000 000 Ft
1 557 971 Ft/m2
Eladó világos, 2 szobás földszinti lakás, Budapest 13. ker. OSP hitelképes
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Taksony utca, Angyalföld
Kínálati ár: 85 900 000 Ft
Kalkulált ár: 238 611 Є
1 481 034 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Röppentyű utca, 77nm, 120750000 Ft
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Röppentyű utca, Angyalföld
Kínálati ár: 120 750 000 Ft
Kalkulált ár: 335 417 Є
1 568 182 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Kisgömb utca 6/2
Budapest XIII. kerület, Kisgömb utca 6/2, Angyalföld
Kínálati ár: 94 900 000 Ft
Kalkulált ár: 263 611 Є
1 437 879 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Szabolcs utca 4-6
Budapest XIII. kerület, Szabolcs utca 4-6, Angyalföld
Kínálati ár: 123 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 123 900 000 Ft
Korábbi ár: 126 500 000 Ft
Kalkulált ár: 344 167 Є126 500 000 Ft
1 822 059 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Lakás, Budapest XIII. kerület Tomori utca 69.990.000 Ft
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Tomori utca, Angyalföld
Kínálati ár: 69 990 000 Ft
Kalkulált ár: 194 417 Є
1 206 724 Ft/m2
Hangulatos OTTHON a XIII. kerületben
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Angyalföld
Kínálati ár: 72 900 000 Ft
Kalkulált ár: 202 500 Є
1 429 412 Ft/m2
Angyalföldön, Szent László úti felújított lakás eladó
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Angyalföld
Kínálati ár: 99 999 999 Ft
Kalkulált ár: 277 778 Є
1 408 451 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Fivér utca 4/A
Budapest XIII. kerület, Fivér utca 4/A, Angyalföld
Kínálati ár: 83 000 000 Ft
Kalkulált ár: 230 556 Є
1 660 000 Ft/m2