Eladó ingatlanok Budapest XIII. kerület, Budapest IX. kerület, Budapest VI. kerület
Találati lista: 1933
Eladó vendéglő, étterem, Budapest IX. kerület
Budapest IX. kerület, Belső Ferencváros
Kínálati ár: 84 200 000 Ft
Kalkulált ár: 233 241 Є
946 067 Ft/m2
Eladó fejlesztési terület, Budapest IX. kerület
Budapest IX. kerület
Kínálati ár: 79 000 000 Ft
Kalkulált ár: 218 837 Є
1 274 194 Ft/m2
4 szobás ÚJSZERŰ lakás a XIII kerületben a Green Court Residence-ben.
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 170 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 170 000 000 Ft
Korábbi ár: 174 000 000 Ft
Kalkulált ár: 470 914 Є174 000 000 Ft
1 954 023 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 6. ker.
Budapest VI. kerület, Székely Bertalan utca
Kínálati ár: 48 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 48 900 000 Ft
Korábbi ár: 51 200 000 Ft
Kalkulált ár: 135 457 Є51 200 000 Ft
1 746 429 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület, Hegedűs Gyula utca
Kínálati ár: 149 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 149 900 000 Ft
Korábbi ár: 153 900 000 Ft
Kalkulált ár: 415 235 Є153 900 000 Ft
1 946 753 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Vizafogó
Budapest XIII. kerület, Vizafogó
Kínálati ár: 58 490 000 Ft
Kalkulált ár: 162 022 Є
1 949 667 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XIII. kerület, Vizafogó – Marinapart, 51nm, 109990000 Ft
Budapest XIII. kerület, Vizafogó, Vizafogó
Kínálati ár: 109 990 000 Ft
Kalkulált ár: 304 681 Є
2 156 667 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XIII. kerület, Vizafogó – Marinapart, 122nm, 370000000 Ft
Budapest XIII. kerület, Vizafogó, Vizafogó
Kínálati ár: 370 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 370 000 000 Ft
Korábbi ár: 449 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 024 931 Є449 000 000 Ft
3 032 787 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 6. ker.
Budapest VI. kerület
Kínálati ár: 47 900 000 Ft
Kalkulált ár: 132 687 Є
1 710 714 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XIII. kerület, Angyalföld, 70nm, 111600000 Ft
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Angyalföld
Kínálati ár: 111 600 000 Ft
Kalkulált ár: 309 141 Є
1 594 286 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XIII. kerület, Angyalföld, 77nm, 120750000 Ft
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Angyalföld
Kínálati ár: 120 750 000 Ft
Kalkulált ár: 334 488 Є
1 568 182 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VI. kerület
Budapest VI. kerület, Nagykörúton kívüli terület
Kínálati ár: 933 000 000 Ft
Kalkulált ár: 2 584 488 Є
12 780 822 Ft/m2
Angyalföldön újépítésű lakások!
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 71 200 000 Ft
Kalkulált ár: 197 230 Є
2 296 774 Ft/m2
Új építésű lakás Budapest szívében
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 70 800 000 Ft
Kalkulált ár: 196 122 Є
1 863 158 Ft/m2
Új építésű lakás Budapest szívében
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 71 700 000 Ft
Kalkulált ár: 198 615 Є
1 991 667 Ft/m2
Új építésű lakás Budapest szívében
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 85 000 000 Ft
Kalkulált ár: 235 457 Є
1 770 833 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Angyalföldön újépítésű lakások!
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 90 000 000 Ft
Kalkulált ár: 249 307 Є
1 956 522 Ft/m2
Angyalföldön újépítésű lakások!
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 74 800 000 Ft
Kalkulált ár: 207 202 Є
1 739 535 Ft/m2
Angyalföldön újépítésű lakások!
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 68 600 000 Ft
Kalkulált ár: 190 028 Є
2 212 903 Ft/m2
Angyalföldön újépítésű lakások!
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 78 700 000 Ft
Kalkulált ár: 218 006 Є
1 788 636 Ft/m2