Eladó ingatlanok Budapest XIII. kerület, Budapest IX. kerület, Budapest VI. kerület
Találati lista: 1933
Eladó raktár, Budapest VI. kerület, Nagykörúton kívüli terület, Podmaniczky utca - Izabella utca sarok
Budapest VI. kerület, Nagykörúton kívüli terület, Podmaniczky utca - Izabella utca sarok
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Kalkulált ár: 124 377 Є
142 994 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest IX. kerület 164.900.000 Ft
Budapest IX. kerület, Belső Ferencváros, Belső Ferencváros
Kínálati ár: 164 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 164 900 000 Ft
Korábbi ár: 175 000 000 Ft
Kalkulált ár: 456 787 Є175 000 000 Ft
1 005 488 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VI. kerület, Nagykörúton kívüli terület
Budapest VI. kerület, Nagykörúton kívüli terület, Nagykörúton kívüli terület
Kínálati ár: 190 000 000 Ft
Kalkulált ár: 526 316 Є
1 507 937 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 138 650 000 Ft
Kalkulált ár: 384 072 Є
1 650 595 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület, Lőportárdűlő, Lőportárdűlő
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 89 900 000 Ft
Korábbi ár: 99 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 030 Є99 900 000 Ft
1 302 899 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület, Angyalföld - Gyöngyösi utcai lakótelep
Kínálati ár: 95 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 95 800 000 Ft
Korábbi ár: 99 900 000 Ft
Kalkulált ár: 265 374 Є99 900 000 Ft
1 228 205 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület, Vizafogó - Marinapart
Kínálati ár: 160 000 000 Ft
Kalkulált ár: 443 213 Є
1 975 309 Ft/m2
AKÁR 3 KISEBB LAKÁSRA OSZTHATÓ INGATLAN BELSŐ-FERENCVÁROSBAN!
Budapest IX. kerület
Kínálati ár: 164 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 164 900 000 Ft
Korábbi ár: 175 000 000 Ft
Kalkulált ár: 456 787 Є175 000 000 Ft
999 394 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Újlipótváros
Budapest XIII. kerület, Újlipótváros, Újlipótváros
Kínálati ár: 93 900 000 Ft
Kalkulált ár: 260 111 Є
1 565 000 Ft/m2
Bazilikára panorámás tetőteraszos okos otthonok!
Budapest VI. kerület, Nagykörúton belüli terület, Nagykörúton belüli terület
Kínálati ár: 236 000 000 Ft
Kalkulált ár: 653 740 Є
4 720 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VI. kerület, Ferdinámd híd
Budapest VI. kerület, Ferdinámd híd
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 235 180 Є
1 572 222 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület, Újlipótváros, Újlipótváros
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 207 756 Є
1 785 714 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XIII. kerület, Angyalföld, 77nm, 120750000 Ft
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Angyalföld
Kínálati ár: 120 750 000 Ft
Kalkulált ár: 334 488 Є
1 568 182 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XIII. kerület, Angyalföld, 70nm, 111600000 Ft
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Angyalföld
Kínálati ár: 111 600 000 Ft
Kalkulált ár: 309 141 Є
1 594 286 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület, Újlipótváros, Újlipótváros
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 207 756 Є
1 785 714 Ft/m2
Fabetétes lépcsőház, a régi korok eleganciája!
Budapest VI. kerület, Diplomatanegyed, Diplomatanegyed
Kínálati ár: 136 900 000 Ft
Kalkulált ár: 379 224 Є
1 901 389 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Kínálati ár: 120 000 000 Ft
Kalkulált ár: 332 410 Є
1 904 762 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Lehel utca
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Lehel utca , Angyalföld
Kínálati ár: 139 833 500 Ft
Kalkulált ár: 387 350 Є
nincs megadva
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Lehel utca , Angyalföld
Kínálati ár: 75 073 000 Ft
Kalkulált ár: 207 958 Є
nincs megadva
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Lehel utca , Angyalföld
Kínálati ár: 143 001 250 Ft
Kalkulált ár: 396 125 Є
nincs megadva