Téglalakás Budapest XIII. kerület
Találati lista: 1013
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 222 000 000 Ft
Kalkulált ár: 616 667 Є
3 126 761 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Fáy utca 71
Budapest XIII. kerület, Fáy utca 71, Angyalföld
Kínálati ár: 128 900 000 Ft
Kalkulált ár: 358 056 Є
1 765 753 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Újlipótváros, Pozsonyi út
Budapest XIII. kerület, Újlipótváros, Pozsonyi út, Újlipótváros
Kínálati ár: 136 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 136 000 000 Ft
Korábbi ár: 148 000 000 Ft
Kalkulált ár: 377 778 Є148 000 000 Ft
1 478 261 Ft/m2
Otthonos lakás kiadó a XIII. kerületben, Parkolóval
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 230 000 Ft
Kalkulált ár: 639 Є
5 750 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Angyalföld
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Angyalföld
Kínálati ár: 92 000 000 Ft
Kalkulált ár: 255 556 Є
1 586 207 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XIII. kerület, Angyalföld, 150nm, 370000000 Ft
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Angyalföld
Kínálati ár: 370 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 370 000 000 Ft
Korábbi ár: 449 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 027 778 Є449 000 000 Ft
2 466 667 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Budapest XIII. kerület, Angyalföld, 57nm, 360000 Ft
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Angyalföld
Kínálati ár: 360 000 Ft
Jelenlegi ár: 360 000 Ft
Korábbi ár: 359 000 Ft
Kalkulált ár: 1 000 Є359 000 Ft
6 316 Ft/m2
Modern, azonnal költözhető, bútorozott lakás teremgarázzsal az angyalföldi úton!
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 265 000 Ft
Jelenlegi ár: 265 000 Ft
Korábbi ár: 270 000 Ft
Kalkulált ár: 736 Є270 000 Ft
6 023 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 138 650 000 Ft
Kalkulált ár: 385 139 Є
1 650 595 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület, Vizafogó - Marinapart
Kínálati ár: 160 000 000 Ft
Kalkulált ár: 444 444 Є
1 975 309 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Újlipótváros
Budapest XIII. kerület, Újlipótváros, Újlipótváros
Kínálati ár: 93 900 000 Ft
Kalkulált ár: 260 833 Є
1 565 000 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Lőportárdűlő, Lőportár utca
Budapest XIII. kerület, Lőportárdűlő, Lőportár utca, Lőportárdűlő
Kínálati ár: 630 000 Ft
Kalkulált ár: 1 750 Є
5 727 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület, Újlipótváros, Újlipótváros
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 208 333 Є
1 785 714 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XIII. kerület, Angyalföld, 77nm, 120750000 Ft
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Angyalföld
Kínálati ár: 120 750 000 Ft
Kalkulált ár: 335 417 Є
1 568 182 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XIII. kerület, Angyalföld, 70nm, 111600000 Ft
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Angyalföld
Kínálati ár: 111 600 000 Ft
Kalkulált ár: 310 000 Є
1 594 286 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület, Újlipótváros, Újlipótváros
Kínálati ár: 75 000 000 Ft
Kalkulált ár: 208 333 Є
1 785 714 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Lehel utca
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Lehel utca , Angyalföld
Kínálati ár: 139 833 500 Ft
Kalkulált ár: 388 426 Є
nincs megadva
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Lehel utca , Angyalföld
Kínálati ár: 75 073 000 Ft
Kalkulált ár: 208 536 Є
nincs megadva
Budapest XIII. kerület, Angyalföld, Lehel utca , Angyalföld
Kínálati ár: 143 001 250 Ft
Kalkulált ár: 397 226 Є
nincs megadva
ÚJLIPÓTVÁROS XIII. KERÜLET EGYIK LEGKEDVELTEBB RÉSZÉN A HEGEDŰS GYULA UTCÁBAN FELÚJÍTOTT LUXUS LAKÁS ELADÓ!
Budapest XIII. kerület, Újlipótváros, Újlipótváros
Kínálati ár: 93 000 000 Ft
Kalkulált ár: 258 333 Є
1 788 462 Ft/m2