Téglalakás Budapest XIII. kerület
Találati lista: 1013
Kiadó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Röppentyű utca
Budapest XIII. kerület, Röppentyű utca
Kínálati ár: 451 000 Ft
Jelenlegi ár: 451 000 Ft
Korábbi ár: 471 000 Ft
Kalkulált ár: 1 253 Є471 000 Ft
5 638 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Röppentyű utca
Budapest XIII. kerület, Röppentyű utca
Kínálati ár: 435 000 Ft
Jelenlegi ár: 435 000 Ft
Korábbi ár: 455 000 Ft
Kalkulált ár: 1 208 Є455 000 Ft
5 649 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Röppentyű utca
Budapest XIII. kerület, Röppentyű utca
Kínálati ár: 330 000 Ft
Kalkulált ár: 917 Є
7 674 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest XIII. kerület
Budapest XIII. kerület, Újlipótváros
Kínálati ár: 320 000 Ft
Kalkulált ár: 889 Є
5 818 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 71 900 000 Ft
Kalkulált ár: 199 722 Є
1 497 917 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 71 970 000 Ft
Kalkulált ár: 199 917 Є
1 999 167 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 75 600 000 Ft
Kalkulált ár: 210 000 Є
1 758 140 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 74 350 000 Ft
Kalkulált ár: 206 528 Є
2 065 278 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 90 080 000 Ft
Kalkulált ár: 250 222 Є
1 580 351 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 69 860 000 Ft
Kalkulált ár: 194 056 Є
1 746 500 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 70 590 000 Ft
Kalkulált ár: 196 083 Є
1 960 833 Ft/m2
Kiadó Lakás, Budapest XIII. kerület Bulcsú utca 350.000 Ft
Budapest XIII. kerület, Lőportárdűlő, Bulcsú utca, Lőportárdűlő
Kínálati ár: 350 000 Ft
Jelenlegi ár: 350 000 Ft
Korábbi ár: 370 000 Ft
Kalkulált ár: 972 Є370 000 Ft
4 070 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 13. ker.
Budapest XIII. kerület, Vizafogó - Marinapart
Kínálati ár: 295 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 295 000 000 Ft
Korábbi ár: 255 000 000 Ft
Kalkulált ár: 819 444 Є255 000 000 Ft
2 809 524 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Szent László út
Budapest XIII. kerület, Szent László út
Kínálati ár: 78 230 000 Ft
Kalkulált ár: 217 306 Є
1 738 444 Ft/m2
Kiadó Téglalakás, Budapest XIII. kerület, Újlipótváros, 30nm, 185000 Ft
Budapest XIII. kerület, Újlipótváros, Újlipótváros
Kínálati ár: 185 000 Ft
Kalkulált ár: 514 Є
6 167 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Újlipótváros
Budapest XIII. kerület, Újlipótváros, Újlipótváros
Kínálati ár: 99 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 99 900 000 Ft
Korábbi ár: 107 000 000 Ft
Kalkulált ár: 277 500 Є107 000 000 Ft
1 332 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Újlipótváros
Budapest XIII. kerület, Újlipótváros, Újlipótváros
Kínálati ár: 99 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 99 900 000 Ft
Korábbi ár: 107 000 000 Ft
Kalkulált ár: 277 500 Є107 000 000 Ft
1 332 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Pannónia utca
Budapest XIII. kerület, Pannónia utca
Kínálati ár: 158 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 158 000 000 Ft
Korábbi ár: 145 000 000 Ft
Kalkulált ár: 438 889 Є145 000 000 Ft
1 816 092 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Váci út
Budapest XIII. kerület, Váci út
Kínálati ár: 135 000 000 Ft
Kalkulált ár: 375 000 Є
2 142 857 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest XIII. kerület, Hajdú utca
Budapest XIII. kerület, Hajdú utca
Kínálati ár: 429 000 Ft
Jelenlegi ár: 429 000 Ft
Korábbi ár: 450 000 Ft
Kalkulált ár: 1 192 Є450 000 Ft
7 150 Ft/m2