Eladó ingatlanok Budapest XII. kerület, Budapest II. kerület, Budapest V. kerület, Budapest I. kerület
Találati lista: 1304
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Zugliget
Budapest XII. kerület, Zugliget
Kínálati ár: 302 300 000 Ft
Kalkulált ár: 842 061 Є
3 182 105 Ft/m2
Eladó családi ház, Budapest II. kerület
Budapest II. kerület, Budaliget
Kínálati ár: 275 000 000 Ft
Kalkulált ár: 766 017 Є
701 531 Ft/m2
Eladó Családi ház, Budapest I. kerület, Gellérthegy, 205nm, 349000000 Ft
Budapest I. kerület, Gellérthegy I. ker., Gellérthegy I. ker.
Kínálati ár: 349 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 349 000 000 Ft
Korábbi ár: 359 000 000 Ft
Kalkulált ár: 972 145 Є359 000 000 Ft
1 702 439 Ft/m2
Eladó üzlet, Budapest II. kerület, Pasarét
Budapest II. kerület, Pasarét, Pasarét
Kínálati ár: 11 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 11 900 000 Ft
Korábbi ár: 14 850 000 Ft
Kalkulált ár: 33 148 Є14 850 000 Ft
793 333 Ft/m2
Eladó Családi ház, Budapest II. kerület, Budaliget - II/A, 140nm, 176000000 Ft
Budapest II. kerület, Budaliget, Budaliget
Kínálati ár: 176 000 000 Ft
Kalkulált ár: 490 251 Є
1 257 143 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Budapest V. kerület, Belváros
Budapest V. kerület, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 141 000 000 Ft
Kalkulált ár: 392 758 Є
1 566 667 Ft/m2
Eladó üzlet, Budapest II. kerület, Lövőház utca
Budapest II. kerület, Lövőház utca
Kínálati ár: 36 000 000 Ft
Kalkulált ár: 100 279 Є
1 500 000 Ft/m2
Eladó Építési telek, Budapest XII. kerület, Budakeszierdő, 1750nm, 560000000 Ft
Budapest XII. kerület, Budakeszierdő, Budakeszierdő
Kínálati ár: 560 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 560 000 000 Ft
Korábbi ár: 590 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 559 889 Є590 000 000 Ft
320 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest V. kerület, Lipótváros, 133nm, 165000000 Ft
Budapest V. kerület, Lipótváros, Lipótváros
Kínálati ár: 165 000 000 Ft
Kalkulált ár: 459 610 Є
1 240 602 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest V. kerület
Budapest V. kerület, Belváros
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 236 490 Є
1 415 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest V. kerület Károly körút 349.000.000 Ft
Budapest V. kerület, Károly körút
Kínálati ár: 349 000 000 Ft
Kalkulált ár: 972 145 Є
2 884 298 Ft/m2
45 négyzetméteres, 2 szobás, közepes állapotú, utcai, eladó lakás
Budapest V. kerület, Belváros, Haris köz, Belváros
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 236 490 Є
1 886 667 Ft/m2
Eladó Üzlethelyiség a Nagyenyed utcában
Budapest XII. kerület
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 250 418 Є
1 404 688 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület
Budapest II. kerület, Pasarét
Kínálati ár: 79 000 000 Ft
Kalkulált ár: 220 056 Є
1 580 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest V. kerület, Lipótváros, Alkotmány utca
Budapest V. kerület, Lipótváros, Alkotmány utca, Lipótváros
Kínálati ár: 165 000 000 Ft
Kalkulált ár: 459 610 Є
1 024 845 Ft/m2
Eladó ház, Budapest 2. ker.
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 455 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 267 409 Є
1 516 667 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Lakás, Budapest 12. ker.
Budapest XII. kerület
Kínálati ár: 585 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 629 526 Є
5 270 270 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 12. ker.
Budapest XII. kerület
Kínálati ár: 625 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 740 947 Є
5 081 301 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Mártonhegy
Budapest XII. kerület, Mártonhegy