Eladó ingatlanok Budapest XII. kerület, Budapest II. kerület, Budapest V. kerület, Budapest I. kerület
Találati lista: 1304
Eladó Családi ház, Budapest XII. kerület, Sashegy, 470nm, 649000000 Ft
Budapest XII. kerület, Sashegy XII. ker., Sashegy XII. ker.
Kínálati ár: 649 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 807 799 Є
1 380 851 Ft/m2
Rózsadombi kényelem.
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 235 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 235 000 000 Ft
Korábbi ár: 280 000 000 Ft
Kalkulált ár: 654 596 Є280 000 000 Ft
2 526 882 Ft/m2
Airbnb-re teremtve az V. kerületben!
Budapest V. kerület
Kínálati ár: 28 900 000 Ft
Kalkulált ár: 80 501 Є
3 612 500 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest V. kerület, Belváros, Október 6. u., 90nm, 159000000 Ft
Budapest V. kerület, Belváros, Október 6. u., Belváros
Kínálati ár: 159 000 000 Ft
Kalkulált ár: 442 897 Є
1 766 667 Ft/m2
226 négyzetméteres, felújított, eladó vendéglátó egység
Budapest V. kerület, Belváros, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 235 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 235 000 000 Ft
Korábbi ár: 299 000 000 Ft
Kalkulált ár: 654 596 Є299 000 000 Ft
1 039 823 Ft/m2
Eladó Családi ház, Budapest XII. kerület, Széchenyi-hegy, 420nm, 499000000 Ft
Budapest XII. kerület, Széchenyi-hegy, Széchenyi-hegy
Kínálati ár: 499 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 389 972 Є
1 188 095 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest I. kerület, Víziváros I. ker., Széna tér
Budapest I. kerület, Víziváros I. ker., Széna tér, Víziváros I. ker.
Kínálati ár: 99 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 99 900 000 Ft
Korábbi ár: 110 000 000 Ft
Kalkulált ár: 278 273 Є110 000 000 Ft
1 783 929 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Pasarét, Pasarét - Lipótmező határán
Budapest II. kerület, Pasarét, Pasarét - Lipótmező határán
Kínálati ár: 432 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 203 343 Є
2 602 410 Ft/m2
48 négyzetméteres, 1 szobás, 1 félszobás, felújított, eladó lakás
Budapest V. kerület, Lipótváros, PARLAMENTNÉL a Kossuth terén eladó lakás, Lipótváros
Kínálati ár: 117 000 000 Ft
Kalkulált ár: 325 905 Є
2 437 500 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest II. kerület Nagybányai út 185.000.000 Ft
Budapest II. kerület, Rózsadomb, Nagybányai út, Rózsadomb
Kínálati ár: 185 000 000 Ft
Kalkulált ár: 515 320 Є
2 500 000 Ft/m2
203 négyzetméteres, eladó üzlethelyiség
Budapest V. kerület, Belváros, ELADÓ üzlethelyiség, akár vendéglátónak is, Belváros
Kínálati ár: 2 700 000 Є
Kalkulált ár: 969 300 000 Ft
13 300 €/m2
Eladó Családi ház, Budapest XII. kerület, Kútvölgy, 600nm, 829000000 Ft
Budapest XII. kerület, Kútvölgy, Kútvölgy
Kínálati ár: 829 000 000 Ft
Kalkulált ár: 2 309 192 Є
1 381 667 Ft/m2
Exkluzív lakás eladó Budapest egyik legszebb panorámájú részén!
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 185 000 000 Ft
Kalkulált ár: 515 320 Є
2 500 000 Ft/m2
Exkluzív duplex lakás eladó Budapest egyik legszebb panorámájú részén!
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 391 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 089 136 Є
2 369 697 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest II. kerület, Törökvész, 74nm, 185000000 Ft
Budapest II. kerület, Törökvész, Törökvész
Kínálati ár: 185 000 000 Ft
Kalkulált ár: 515 320 Є
2 500 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest II. kerület, Törökvész, 165nm, 391000000 Ft
Budapest II. kerület, Törökvész, Törökvész
Kínálati ár: 391 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 089 136 Є
2 369 697 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Lakás, Budapest V. kerület Petőfi Sándor utca 134.000.000 Ft
Budapest V. kerület, Petőfi Sándor utca
Kínálati ár: 134 000 000 Ft
Kalkulált ár: 373 259 Є
2 271 186 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Bem József utca 5
Budapest II. kerület, Bem József utca 5, Víziváros II. ker
Kínálati ár: 120 000 000 Ft
Kalkulált ár: 334 262 Є
1 276 596 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Zugliget
Budapest XII. kerület, Zugliget
Kínálati ár: 255 900 000 Ft
Kalkulált ár: 712 813 Є
3 280 769 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XII. kerület, Zugliget
Budapest XII. kerület, Zugliget
Kínálati ár: 269 800 000 Ft
Kalkulált ár: 751 532 Є
3 458 974 Ft/m2