Ingatlanok Budapest XI. kerület
Találati lista: 1172
Eladó lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 215 000 000 Ft
Kalkulált ár: 598 886 Є
1 747 967 Ft/m2
Budai 220 nm alapterületű stúdió
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 219 000 000 Ft
Kalkulált ár: 610 028 Є
1 095 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Iglói út
Budapest XI. kerület, Iglói út
Kínálati ár: 220 000 000 Ft
Kalkulált ár: 612 813 Є
2 933 333 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Medvetalp utca 23
Budapest XI. kerület, Medvetalp utca 23, Madárhegy
Kínálati ár: 228 000 000 Ft
Kalkulált ár: 635 097 Є
2 000 000 Ft/m2
PENTHOUSE BUDAI PANORÁMÁVAL A PÉTERHEGYI LAKÓPARKBAN! C-T-1
Budapest XI. kerület, Péterhegy, Péterhegy
Kínálati ár: 228 660 000 Ft
Kalkulált ár: 636 936 Є
1 745 496 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 228 662 000 Ft
Kalkulált ár: 636 942 Є
1 745 511 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 231 958 000 Ft
Kalkulált ár: 646 123 Є
1 731 030 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó üzlet, Budapest XI. kerület, Fehérvári út 120.
Budapest XI. kerület, Fehérvári út 120.
Kínálati ár: 235 433 070 Ft
Kalkulált ár: 655 802 Є
1 131 890 Ft/m2
Eladó üzlet, Budapest XI. kerület, Fehérvári út 120.
Budapest XI. kerület, Fehérvári út 120.
Kínálati ár: 235 433 070 Ft
Kalkulált ár: 655 802 Є
1 131 890 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XI. kerület, Madárhegy, 114nm, 237000000 Ft
Budapest XI. kerület, Madárhegy, Madárhegy
Kínálati ár: 237 000 000 Ft
Kalkulált ár: 660 167 Є
2 078 947 Ft/m2
ELADÓ ÚJ ÉPÍTÉSŰ LAKÁS BUDAPEST XI. KERÜLETBEN MADÁRHEGYEN BELSŐ KÉTSZINTES LAKÁS
Budapest XI. kerület, Madárhegy, Madárhegy
Kínálati ár: 237 000 000 Ft
Kalkulált ár: 660 167 Є
1 519 231 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XI. kerület, Hosszúrét, 124nm, 239000000 Ft
Budapest XI. kerület, Hosszúrét, Hosszúrét
Kínálati ár: 239 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 239 000 000 Ft
Korábbi ár: 249 000 000 Ft
Kalkulált ár: 665 738 Є249 000 000 Ft
1 927 419 Ft/m2
Eladó családi ház, Budapest XI. kerület, Albertfalva, Kiskőrös utca
Budapest XI. kerület, Albertfalva, Kiskőrös utca, Albertfalva
Kínálati ár: 240 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 240 000 000 Ft
Korábbi ár: 259 000 000 Ft
Kalkulált ár: 668 524 Є259 000 000 Ft
1 188 119 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 244 200 000 Ft
Kalkulált ár: 680 223 Є
2 142 105 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Budapest XI. kerület
Budapest XI. kerület, Hosszúrét
Kínálati ár: 249 000 000 Ft
Kalkulált ár: 693 593 Є
2 008 065 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Gellérthegy, Ménesi
Budapest XI. kerület, Gellérthegy, Ménesi , Gellérthegy
Kínálati ár: 249 000 000 Ft
Kalkulált ár: 693 593 Є
nincs megadva
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó üzlet, Budapest XI. kerület, Lágymányosi lakótelep
Budapest XI. kerület, Lágymányosi lakótelep
Kínálati ár: 249 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 249 000 000 Ft
Korábbi ár: 230 000 000 Ft
Kalkulált ár: 693 593 Є230 000 000 Ft
541 304 Ft/m2
Eladó Ház, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 250 000 000 Ft
Kalkulált ár: 696 379 Є
1 666 667 Ft/m2
Eladó családi ház, Budapest XI. kerület
Budapest XI. kerület, Péterhegy
Kínálati ár: 250 000 000 Ft
Kalkulált ár: 696 379 Є
1 785 714 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XI. kerület, Madárhegy, 113nm, 252000000 Ft
Budapest XI. kerület, Madárhegy, Madárhegy
Kínálati ár: 252 000 000 Ft
Kalkulált ár: 701 950 Є
2 230 088 Ft/m2