Ingatlan Madárhegy (Budapest XI. kerület), eladó és kiadó ingatlanok Budapest XI. kerület Madárhegy városrészben
Találati lista: 10
Kiadó társasházi lakás, Budapest XI. kerület, Madárhegy
Budapest XI. kerület, Madárhegy, Madárhegy
Kínálati ár: 365 000 Ft
Kalkulált ár: 1 017 Є
8 488 Ft/m2
Kiadó téglalakás, Budapest XI. kerület
Budapest XI. kerület, Madárhegy
Kínálati ár: 750 000 Ft
Kalkulált ár: 2 089 Є
6 356 Ft/m2
MADÁRHEGY XI. kerület egyik legkedveltebb részén a CORDIA LAKÓPARKBAN kiváló lakás eladó!
Budapest XI. kerület, Madárhegy, Madárhegy
Kínálati ár: 100 000 000 Ft
Kalkulált ár: 278 552 Є
2 083 333 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület
Budapest XI. kerület, Madárhegy
Kínálati ár: 144 900 000 Ft
Kalkulált ár: 403 621 Є
2 012 500 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Medvetalp utca 23
Budapest XI. kerület, Medvetalp utca 23, Madárhegy
Kínálati ár: 228 000 000 Ft
Kalkulált ár: 635 097 Є
2 000 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XI. kerület, Madárhegy, 114nm, 237000000 Ft
Budapest XI. kerület, Madárhegy, Madárhegy
Kínálati ár: 237 000 000 Ft
Kalkulált ár: 660 167 Є
2 078 947 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
ELADÓ ÚJ ÉPÍTÉSŰ LAKÁS BUDAPEST XI. KERÜLETBEN MADÁRHEGYEN BELSŐ KÉTSZINTES LAKÁS
Budapest XI. kerület, Madárhegy, Madárhegy
Kínálati ár: 237 000 000 Ft
Kalkulált ár: 660 167 Є
1 519 231 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XI. kerület, Madárhegy, 113nm, 252000000 Ft
Budapest XI. kerület, Madárhegy, Madárhegy
Kínálati ár: 252 000 000 Ft
Kalkulált ár: 701 950 Є
2 230 088 Ft/m2
646 négyzetméteres, újszerű, eladó iroda
Budapest XI. kerület, Madárhegy, Bp XI., Alsóhatár u., Madárhegy
Kínálati ár: 550 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 532 033 Є
851 393 Ft/m2
Eladó Építési telek, Budapest XI. kerület, Madárhegy, 6300nm, 930000000 Ft
Budapest XI. kerület, Madárhegy, Madárhegy
Kínálati ár: 930 000 000 Ft
Kalkulált ár: 2 590 529 Є
147 619 Ft/m2