Ingatlanok Budapest XI. kerület
Találati lista: 1171
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Fehérvári út 120.
Budapest XI. kerület, Fehérvári út 120.
Kínálati ár: 109 990 000 Ft
Kalkulált ár: 306 379 Є
2 391 087 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Fehérvári út 120.
Budapest XI. kerület, Fehérvári út 120.
Kínálati ár: 110 000 000 Ft
Kalkulált ár: 306 407 Є
1 803 279 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Sasad-Sashegy XI. ker.
Budapest XI. kerület, Sasad-Sashegy XI. ker., Sasad-Sashegy XI. ker.
Kínálati ár: 110 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 110 000 000 Ft
Korábbi ár: 115 000 000 Ft
Kalkulált ár: 306 407 Є115 000 000 Ft
1 057 692 Ft/m2
Kulcsrakész lakás Péterhegyen D-F-4
Budapest XI. kerület, Péterhegy, Péterhegy
Kínálati ár: 110 212 000 Ft
Kalkulált ár: 306 997 Є
1 552 282 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XI. kerület, Adony utcai ltp., 63nm, 110400000 Ft
Budapest XI. kerület, Adony utcai ltp.
Kínálati ár: 110 400 000 Ft
Kalkulált ár: 307 521 Є
1 752 381 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XI. kerület, Kelenföld, 63nm, 110400000 Ft
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Kelenföld
Kínálati ár: 110 400 000 Ft
Jelenlegi ár: 110 400 000 Ft
Korábbi ár: 100 800 000 Ft
Kalkulált ár: 307 521 Є100 800 000 Ft
1 752 381 Ft/m2
Kínálati ár: 110 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 110 500 000 Ft
Korábbi ár: 113 000 000 Ft
Kalkulált ár: 307 799 Є113 000 000 Ft
1 284 884 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Budafoki út 64
Budapest XI. kerület, Budafoki út 64
Kínálati ár: 111 590 000 Ft
Kalkulált ár: 310 836 Є
1 859 833 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Fehérvári út 120.
Budapest XI. kerület, Fehérvári út 120.
Kínálati ár: 111 990 000 Ft
Kalkulált ár: 311 950 Є
1 493 200 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XI. kerület, Adony utcai ltp., 57nm, 112500000 Ft
Budapest XI. kerület, Adony utcai ltp.
Kínálati ár: 112 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 112 500 000 Ft
Korábbi ár: 114 000 000 Ft
Kalkulált ár: 313 370 Є114 000 000 Ft
1 973 684 Ft/m2
Kulcsrakész lakás Péterhegyen G-F-3
Budapest XI. kerület, Péterhegy, Péterhegy
Kínálati ár: 112 581 000 Ft
Kalkulált ár: 313 596 Є
1 521 365 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 112 583 333 Ft
Kalkulált ár: 313 603 Є
1 542 237 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Budafoki út 64
Budapest XI. kerület, Budafoki út 64
Kínálati ár: 112 590 000 Ft
Kalkulált ár: 313 621 Є
1 908 305 Ft/m2
Azonnal költözhető
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület
Budapest XI. kerület, Sasad-Sashegy XI. ker.
Kínálati ár: 112 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 112 900 000 Ft
Korábbi ár: 117 900 000 Ft
Kalkulált ár: 314 485 Є117 900 000 Ft
1 913 559 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.