Eladó lakás Budapest XI. kerület
Találati lista: 814
Igényesen felújított panel lakás jó helyen
Budapest XI. kerület, Őrmező, Őrmező
Kínálati ár: 82 900 000 Ft
Kalkulált ár: 230 278 Є
1 507 273 Ft/m2
Világos, 2 szobás lakás beépített erkéllyel, remek helyen
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Kelenföld
Kínálati ár: 81 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 81 500 000 Ft
Korábbi ár: 83 000 000 Ft
Kalkulált ár: 226 389 Є83 000 000 Ft
1 630 000 Ft/m2
Kulcsrakész lakás Péterhegyen A-1-2
Budapest XI. kerület, Péterhegy, Péterhegy
Kínálati ár: 99 990 000 Ft
Kalkulált ár: 277 750 Є
1 449 130 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XI. kerület, Madárhegy, 113nm, 252000000 Ft
Budapest XI. kerület, Madárhegy, Madárhegy
Kínálati ár: 252 000 000 Ft
Kalkulált ár: 700 000 Є
2 230 088 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Kelenföld
Kínálati ár: 82 500 000 Ft
Kalkulált ár: 229 167 Є
1 586 538 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 82 500 000 Ft
Kalkulált ár: 229 167 Є
1 586 538 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 82 900 000 Ft
Kalkulált ár: 230 278 Є
1 507 273 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 82 500 000 Ft
Kalkulált ár: 229 167 Є
1 586 538 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Fehérvári út
Budapest XI. kerület, Fehérvári út
Kínálati ár: 68 900 000 Ft
Kalkulált ár: 191 389 Є
1 465 957 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Temesvár utca
Budapest XI. kerület, Temesvár utca
Kínálati ár: 74 150 000 Ft
Kalkulált ár: 205 972 Є
1 577 660 Ft/m2
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó panellakás, Budapest XI. kerület, Gazdagrét, Gazdagrét
Budapest XI. kerület, Gazdagrét, Gazdagrét, Gazdagrét
Kínálati ár: 99 900 000 Ft
Kalkulált ár: 277 500 Є
1 350 000 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XI. kerület, Etele út
Budapest XI. kerület, Etele út
Kínálati ár: 75 900 000 Ft
Kalkulált ár: 210 833 Є
1 581 250 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XI. kerület, Adony utcai ltp., 45nm, 73360000 Ft
Budapest XI. kerület, Adony utcai ltp.
Kínálati ár: 73 360 000 Ft
Kalkulált ár: 203 778 Є
1 630 222 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XI. kerület, Adony utcai ltp., 52nm, 94000000 Ft
Budapest XI. kerület, Adony utcai ltp.
Kínálati ár: 94 000 000 Ft
Kalkulált ár: 261 111 Є
1 807 692 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XI. kerület, Adony utcai ltp., 63nm, 110400000 Ft
Budapest XI. kerület, Adony utcai ltp.
Kínálati ár: 110 400 000 Ft
Kalkulált ár: 306 667 Є
1 752 381 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest XI. kerület, Kelenföld, 34nm, 61200000 Ft
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Kelenföld
Kínálati ár: 61 200 000 Ft
Kalkulált ár: 170 000 Є
1 800 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 105 000 000 Ft
Kalkulált ár: 291 667 Є
1 418 919 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Kelenföld
Kínálati ár: 75 900 000 Ft
Kalkulált ár: 210 833 Є
1 488 235 Ft/m2
VILÁGOS PANORÁMÁS OTTHON
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 80 990 000 Ft
Kalkulált ár: 224 972 Є
1 472 545 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület, Váli utca
Kínálati ár: 134 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 134 500 000 Ft
Korábbi ár: 139 000 000 Ft
Kalkulált ár: 373 611 Є139 000 000 Ft
1 620 482 Ft/m2