Eladó lakás Budapest XI. kerület
Találati lista: 814
kiemelt
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük.
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Fehérvári út 120.
Budapest XI. kerület, Fehérvári út 120.
Kínálati ár: 89 490 000 Ft
Jelenlegi ár: 89 490 000 Ft
Korábbi ár: 96 490 000 Ft
Kalkulált ár: 248 583 Є96 490 000 Ft
1 904 043 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Fehérvári út 120.
Budapest XI. kerület, Fehérvári út 120.
Kínálati ár: 82 980 000 Ft
Jelenlegi ár: 82 980 000 Ft
Korábbi ár: 88 980 000 Ft
Kalkulált ár: 230 500 Є88 980 000 Ft
2 023 902 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Fehérvári út 120.
Budapest XI. kerület, Fehérvári út 120.
Kínálati ár: 64 770 000 Ft
Jelenlegi ár: 64 770 000 Ft
Korábbi ár: 71 770 000 Ft
Kalkulált ár: 179 917 Є71 770 000 Ft
2 024 063 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Fehérvári út 120.
Budapest XI. kerület, Fehérvári út 120.
Kínálati ár: 87 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 87 990 000 Ft
Korábbi ár: 94 990 000 Ft
Kalkulált ár: 244 417 Є94 990 000 Ft
1 833 125 Ft/m2
kiemelt
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Fehérvári út 120.
Budapest XI. kerület, Fehérvári út 120.
Kínálati ár: 62 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 62 990 000 Ft
Korábbi ár: 68 990 000 Ft
Kalkulált ár: 174 972 Є68 990 000 Ft
2 099 667 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 101 148 000 Ft
Kalkulált ár: 280 967 Є
1 532 545 Ft/m2
Eladó panellakás, Budapest XI. kerület, Rétköz utca
Budapest XI. kerület, Rétköz utca , Gazdagrét
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 146 944 Є
1 889 286 Ft/m2
XI. Kerület, Kosztolányi Dezső tér, 83 m²-es, társasházi lakás
Budapest XI. kerület, Kosztolányi Dezső tér
Kínálati ár: 109 500 000 Ft
Kalkulált ár: 304 167 Є
1 319 277 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XI. kerület, Kondorosi út
Budapest XI. kerület, Kondorosi út
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 152 778 Є
2 200 000 Ft/m2
XI. Kerület, Lépés utca, 112 m²-es, társasházi lakás, 5 szobás
Budapest XI. kerület, Lépés utca
Kínálati ár: 209 000 000 Ft
Kalkulált ár: 580 556 Є
1 866 071 Ft/m2
XI. Kerület, Halmi utca, 52 m²-es, társasházi lakás, 2 szobás
Budapest XI. kerület, Halmi utca
Kínálati ár: 73 900 000 Ft
Kalkulált ár: 205 278 Є
1 421 154 Ft/m2
XI. Kerület, Nevegy utca, 65 m²-es, társasházi lakás, 2 szobás
Budapest XI. kerület, Nevegy utca
Kínálati ár: 144 900 000 Ft
Kalkulált ár: 402 500 Є
2 229 231 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 83 900 000 Ft
Kalkulált ár: 233 056 Є
2 706 452 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület, Felsőhatár utca
Kínálati ár: 134 900 000 Ft
Kalkulált ár: 374 722 Є
1 822 973 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest XI. kerület, Hosszúrét, 68nm, 177000000 Ft
Budapest XI. kerület, Hosszúrét, Hosszúrét
Kínálati ár: 177 000 000 Ft
Kalkulált ár: 491 667 Є
2 602 941 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület, Puskapor utca
Kínálati ár: 77 200 000 Ft
Kalkulált ár: 214 444 Є
1 544 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület, Bartók Béla út
Kínálati ár: 82 900 000 Ft
Kalkulált ár: 230 278 Є
1 337 097 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület, Kelenföld, Kelenföld
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 275 000 Є
1 736 842 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 106 000 000 Ft
Kalkulált ár: 294 444 Є
1 432 432 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 11. ker.
Budapest XI. kerület
Kínálati ár: 108 000 000 Ft
Kalkulált ár: 300 000 Є
1 440 000 Ft/m2