Eladó ingatlanok Belváros (Budapest V. kerület)
Találati lista: 107
Eladó téglalakás, Budapest V. kerület
Budapest V. kerület, Belváros
Kínálati ár: 137 900 000 Ft
Kalkulált ár: 381 994 Є
1 745 570 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest V. kerület, Belváros
Budapest V. kerület, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 65 500 000 Ft
Kalkulált ár: 181 440 Є
2 046 875 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest V. kerület, Belváros
Budapest V. kerület, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 68 000 000 Ft
Kalkulált ár: 188 366 Є
2 428 571 Ft/m2
Luxus ingatlan a belváros szívében
Budapest V. kerület, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 318 000 000 Ft
Kalkulált ár: 880 886 Є
2 650 000 Ft/m2
92 négyzetméteres, 3 szobás, újszerű, utcai, eladó lakás
Budapest V. kerület, Belváros, 1065.Bajcsy Zsilinszky út, Belváros
Kínálati ár: 285 000 000 Ft
Kalkulált ár: 789 474 Є
3 097 826 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest V. kerület
Budapest V. kerület, Belváros
Kínálati ár: 168 000 000 Ft
Kalkulált ár: 465 374 Є
2 301 370 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 5. ker.
Budapest V. kerület, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 274 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 274 000 000 Ft
Korábbi ár: 288 000 000 Ft
Kalkulált ár: 759 003 Є288 000 000 Ft
2 712 871 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 5. ker.
Budapest V. kerület, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 159 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 159 000 000 Ft
Korábbi ár: 168 000 000 Ft
Kalkulált ár: 440 443 Є168 000 000 Ft
2 409 091 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 5. ker.
Budapest V. kerület, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 207 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 207 000 000 Ft
Korábbi ár: 218 000 000 Ft
Kalkulált ár: 573 407 Є218 000 000 Ft
2 620 253 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest V. kerület, Belváros, 105nm, 165000000 Ft
Budapest V. kerület, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 165 000 000 Ft
Kalkulált ár: 457 064 Є
1 571 429 Ft/m2
Eladó vendéglő, étterem, Budapest V. kerület
Budapest V. kerület, Belváros
Kínálati ár: 300 000 000 Ft
Kalkulált ár: 831 025 Є
2 307 692 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest V. kerület
Budapest V. kerület, Belváros
Kínálati ár: 300 000 000 Ft
Kalkulált ár: 831 025 Є
2 000 000 Ft/m2
Eladó egyéb kereskedelmi-ipari, Budapest V. kerület, Belváros
Budapest V. kerület, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 19 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 19 900 000 Ft
Korábbi ár: 24 900 000 Ft
Kalkulált ár: 55 125 Є24 900 000 Ft
1 990 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest V. kerület, Belváros, Galamb utca, 100nm, 179000000 Ft
Budapest V. kerület, Belváros, Galamb utca, Belváros
Kínálati ár: 179 000 000 Ft
Kalkulált ár: 495 845 Є
1 790 000 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest V. kerület, Belváros, Október 6. u., 90nm, 159000000 Ft
Budapest V. kerület, Belváros, Október 6. u., Belváros
Kínálati ár: 159 000 000 Ft
Kalkulált ár: 440 443 Є
1 766 667 Ft/m2
226 négyzetméteres, felújított, eladó vendéglátó egység
Budapest V. kerület, Belváros, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 235 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 235 000 000 Ft
Korábbi ár: 299 000 000 Ft
Kalkulált ár: 650 970 Є299 000 000 Ft
1 039 823 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
203 négyzetméteres, eladó üzlethelyiség
Budapest V. kerület, Belváros, ELADÓ üzlethelyiség, akár vendéglátónak is, Belváros
Kínálati ár: 2 700 000 Є
Kalkulált ár: 974 700 000 Ft
13 300 €/m2
Eladó társasházi lakás, Budapest V. kerület, Belváros
Budapest V. kerület, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 141 000 000 Ft
Kalkulált ár: 390 582 Є
1 566 667 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest V. kerület
Budapest V. kerület, Belváros
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 235 180 Є
1 415 000 Ft/m2
45 négyzetméteres, 2 szobás, közepes állapotú, utcai, eladó lakás
Budapest V. kerület, Belváros, Haris köz, Belváros
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 235 180 Є
1 886 667 Ft/m2