Eladó ingatlanok Belváros (Budapest V. kerület)
Találati lista: 107
Eladó Lakás, Budapest 5. ker.
Budapest V. kerület, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 109 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 109 900 000 Ft
Korábbi ár: 114 900 000 Ft
Kalkulált ár: 304 432 Є114 900 000 Ft
1 526 389 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 5. ker.
Budapest V. kerület, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 94 900 000 Ft
Kalkulált ár: 262 881 Є
1 725 455 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 5. ker.
Budapest V. kerület, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 160 500 000 Ft
Kalkulált ár: 444 598 Є
3 732 558 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest V. kerület, Belváros, Ferenciek tere
Budapest V. kerület, Belváros, Ferenciek tere, Belváros
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 900 000 Ft
Korábbi ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 165 928 Є64 900 000 Ft
2 139 286 Ft/m2
Beleszeretős
Eladó téglalakás, Budapest V. kerület
Budapest V. kerület, Belváros
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
2 330 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest V. kerület, Belváros
Budapest V. kerület, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 164 900 000 Ft
Kalkulált ár: 456 787 Є
2 010 976 Ft/m2
Belvárosi luxus - klasszikus környezetben
Budapest V. kerület, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 265 606 946 Ft
Jelenlegi ár: 265 606 946 Ft
Korábbi ár: 248 263 839 Ft
Kalkulált ár: 735 753 Є248 263 839 Ft
2 529 590 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 5. ker.
Budapest V. kerület, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 207 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 207 000 000 Ft
Korábbi ár: 218 000 000 Ft
Kalkulált ár: 573 407 Є218 000 000 Ft
2 620 253 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest V. kerület, Belváros, Petőfi Sándor u., 75nm, 149900000 Ft
Budapest V. kerület, Belváros, Petőfi Sándor u., Belváros
Kínálati ár: 149 900 000 Ft
Kalkulált ár: 415 235 Є
1 998 667 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest V. kerület, Belváros
Budapest V. kerület, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 207 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 207 000 000 Ft
Korábbi ár: 218 000 000 Ft
Kalkulált ár: 573 407 Є218 000 000 Ft
2 620 253 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest V. kerület, Belváros
Budapest V. kerület, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 1 445 479 980 Ft
Jelenlegi ár: 1 445 479 980 Ft
Korábbi ár: 1 455 400 024 Ft
Kalkulált ár: 4 004 100 Є1 455 400 024 Ft
4 834 381 Ft/m2
89 négyzetméteres, 3 szobás, felújított, utcai, eladó lakás
Budapest V. kerület, Belváros, Kígyó utca, Belváros
Kínálati ár: 279 900 000 Ft
Kalkulált ár: 775 346 Є
3 144 944 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest V. kerület, Belváros, Petőfi Sándor u., 2nm, 149900000 Ft
Budapest V. kerület, Belváros, Petőfi Sándor u., Belváros
Kínálati ár: 149 900 000 Ft
Kalkulált ár: 415 235 Є
74 950 000 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest V. kerület, Belváros, 73nm, 90000000 Ft
Budapest V. kerület, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 90 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 90 000 000 Ft
Korábbi ár: 93 500 000 Ft
Kalkulált ár: 249 307 Є93 500 000 Ft
1 232 877 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest V. kerület, Belváros, Haris köz
Budapest V. kerület, Belváros, Haris köz, Belváros
Kínálati ár: 93 900 000 Ft
Kalkulált ár: 260 111 Є
3 029 032 Ft/m2
66 négyzetméteres, felújított, udvari, eladó lakás
Budapest V. kerület, Belváros, Kossuth Lajos utca, Belváros
Kínálati ár: 140 000 000 Ft
Kalkulált ár: 387 812 Є
2 121 212 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Téglalakás, Budapest V. kerület, Belváros, 102nm, 179000000 Ft
Budapest V. kerület, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 179 000 000 Ft
Kalkulált ár: 495 845 Є
1 754 902 Ft/m2
270 négyzetméteres, felújított, utcai, eladó üzlethelyiség
Budapest V. kerület, Belváros, Presztízs értékű üzlethelyiség a Duna-parton, Marriott Hotel szomszédságában, Belváros
Kínálati ár: 650 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 800 554 Є
2 407 407 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest V. kerület, Irányi 10
Budapest V. kerület, Irányi 10, Belváros
Kínálati ár: 139 900 000 Ft
Kalkulált ár: 387 535 Є
2 855 102 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 5. ker.
Budapest V. kerület, Belváros, Akadémia utca, Belváros
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 030 Є
1 954 348 Ft/m2