Eladó lakás Budapest II. kerület
Találati lista: 349
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Újlak II. ker.
Budapest II. kerület, Újlak II. ker., Újlak II. ker.
Kínálati ár: 65 000 000 Ft
Kalkulált ár: 180 556 Є
1 585 366 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest II. kerület, Törökvész, 126nm, 249900000 Ft
Budapest II. kerület, Törökvész, Törökvész
Kínálati ár: 249 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 249 900 000 Ft
Korábbi ár: 255 000 000 Ft
Kalkulált ár: 694 167 Є255 000 000 Ft
1 983 333 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 2. ker.
Budapest II. kerület, Árpád fejedelem útja
Kínálati ár: 115 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 115 000 000 Ft
Korábbi ár: 125 792 000 Ft
Kalkulált ár: 319 444 Є125 792 000 Ft
1 513 158 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest II. kerület Bem József utca 166.900.000 Ft
Budapest II. kerület, Víziváros II. ker, Bem József utca, Víziváros II. ker
Kínálati ár: 166 900 000 Ft
Kalkulált ár: 463 611 Є
2 196 053 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 2. ker.
Budapest II. kerület, Felhévíz II. ker., Felhévíz II. ker.
Kínálati ár: 115 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 115 000 000 Ft
Korábbi ár: 125 792 000 Ft
Kalkulált ár: 319 444 Є125 792 000 Ft
1 513 158 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 2. ker.
Budapest II. kerület, Árpád fejedelem útja
Kínálati ár: 115 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 115 000 000 Ft
Korábbi ár: 125 792 000 Ft
Kalkulált ár: 319 444 Є125 792 000 Ft
1 513 158 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Víziváros II. ker, Csalogány utca
Budapest II. kerület, Víziváros II. ker, Csalogány utca, Víziváros II. ker
Kínálati ár: 259 000 000 Ft
Kalkulált ár: 719 444 Є
1 660 256 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Törökvész
Budapest II. kerület, Törökvész, Törökvész
Kínálati ár: 120 000 000 Ft
Kalkulált ár: 333 333 Є
2 181 818 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Bel-Buda, Bem rakpart
Budapest II. kerület, Bel-Buda, Bem rakpart
Kínálati ár: 219 900 000 Ft
Kalkulált ár: 610 833 Є
1 717 969 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Törökvész
Budapest II. kerület, Törökvész, Törökvész
Kínálati ár: 91 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 91 900 000 Ft
Korábbi ár: 94 900 000 Ft
Kalkulált ár: 255 278 Є94 900 000 Ft
1 612 281 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Rézmál
Budapest II. kerület, Rézmál, Rézmál
Kínálati ár: 83 900 000 Ft
Kalkulált ár: 233 056 Є
1 864 444 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 2. ker.
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 115 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 115 000 000 Ft
Korábbi ár: 119 000 000 Ft
Kalkulált ár: 319 444 Є119 000 000 Ft
1 554 054 Ft/m2
II. kerület, Alsó Zöldmáli úton, csendes, világos, igényesen, teljes körűen felújított nappali + 2 hálós, 2 emeleti, 63m2 es erkélyes lakás eladó!
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 135 000 000 Ft
Kalkulált ár: 375 000 Є
2 142 857 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Pasaréti tér
Budapest II. kerület, Pasaréti tér
Kínálati ár: 99 800 000 Ft
Kalkulált ár: 277 222 Є
1 883 019 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest II. kerület, Törökvész, 165nm, 391000000 Ft
Budapest II. kerület, Törökvész, Törökvész
Kínálati ár: 391 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 086 111 Є
2 369 697 Ft/m2
Eladó egyéb lakás, Budapest II. kerület
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 99 000 000 Ft
Kalkulált ár: 275 000 Є
2 062 500 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó Társasházi lakás, Budapest II. kerület, Víziváros, 74nm, 114900000 Ft
Budapest II. kerület, Víziváros II. ker, Víziváros II. ker
Kínálati ár: 114 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 114 900 000 Ft
Korábbi ár: 119 000 000 Ft
Kalkulált ár: 319 167 Є119 000 000 Ft
1 552 703 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Törökvész, Rózsakert bevásárlóközpont közelében
Budapest II. kerület, Törökvész, Rózsakert bevásárlóközpont közelében, Törökvész
Kínálati ár: 150 000 000 Ft
Kalkulált ár: 416 667 Є
2 272 727 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Budapest II. kerület
Budapest II. kerület, Törökvész
Kínálati ár: 495 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 375 000 Є
2 037 037 Ft/m2
Eladó lakás, Budapest 2. ker.
Budapest II. kerület, Országút, Kondor út, Országút
Kínálati ár: 115 000 000 Ft
Kalkulált ár: 319 444 Є
281 174 Ft/m2