Eladó lakás Budapest II. kerület
Találati lista: 349
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Árpád fejedelem útja
Budapest II. kerület, Árpád fejedelem útja
Kínálati ár: 125 000 000 Ft
Kalkulált ár: 347 222 Є
1 644 737 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Frankel Leó út
Budapest II. kerület, Frankel Leó út
Kínálati ár: 99 800 000 Ft
Kalkulált ár: 277 222 Є
1 919 231 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Törökvész út
Budapest II. kerület, Törökvész út
Kínálati ár: 199 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 199 000 000 Ft
Korábbi ár: 235 000 000 Ft
Kalkulált ár: 552 778 Є235 000 000 Ft
1 463 235 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Újlak II. ker.
Budapest II. kerület, Újlak II. ker., Újlak II. ker.
Kínálati ár: 65 900 000 Ft
Kalkulált ár: 183 056 Є
1 882 857 Ft/m2
Pasaréti úton eladó lakás
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 95 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 95 000 000 Ft
Korábbi ár: 99 800 000 Ft
Kalkulált ár: 263 889 Є99 800 000 Ft
1 792 453 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Országút, Mammut mellett
Budapest II. kerület, Országút, Mammut mellett, Országút
Kínálati ár: 139 000 000 Ft
Kalkulált ár: 386 111 Є
1 311 321 Ft/m2
Eladó társasházi lakás, Budapest II. kerület, Újlak II. ker., Lajos utca
Budapest II. kerület, Újlak II. ker., Lajos utca, Újlak II. ker.
Kínálati ár: 97 500 000 Ft
Jelenlegi ár: 97 500 000 Ft
Korábbi ár: 108 000 000 Ft
Kalkulált ár: 270 833 Є108 000 000 Ft
1 300 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Szemlőhegy
Budapest II. kerület, Szemlőhegy, Szemlőhegy
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 900 000 Ft
Korábbi ár: 59 000 000 Ft
Kalkulált ár: 166 389 Є59 000 000 Ft
1 015 254 Ft/m2
Panorámás Rezidencia a Rózsadombon
Budapest II. kerület, Törökvész, Törökvész
Kínálati ár: 379 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 052 778 Є
2 445 161 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest II. kerület, Szemlőhegy, 127nm, 287000000 Ft
Budapest II. kerület, Szemlőhegy, Szemlőhegy
Kínálati ár: 287 000 000 Ft
Kalkulált ár: 797 222 Є
2 259 843 Ft/m2
Eladó Téglalakás, Budapest II. kerület, Szemlőhegy, 190nm, 380000000 Ft
Budapest II. kerület, Szemlőhegy, Szemlőhegy
Kínálati ár: 380 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 055 556 Є
2 000 000 Ft/m2
138 négyzetméteres, 3 szobás, felújított, kertre néző, eladó lakás
Budapest II. kerület, II. kerület, Fillér utca
Kínálati ár: 267 000 000 Ft
Kalkulált ár: 741 667 Є
1 934 783 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Rézmál
Budapest II. kerület, Rézmál, Rézmál
Kínálati ár: 105 000 000 Ft
Kalkulált ár: 291 667 Є
2 625 000 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Rózsadomb
Budapest II. kerület, Rózsadomb, Rózsadomb
Kínálati ár: 85 000 000 Ft
Kalkulált ár: 236 111 Є
1 634 615 Ft/m2
Eladó Társasházi lakás, Budapest II. kerület, Pálvölgy, 95nm, 235000000 Ft
Budapest II. kerület, Pálvölgy, Pálvölgy
Kínálati ár: 235 000 000 Ft
Kalkulált ár: 652 778 Є
2 473 684 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest II. kerület Tölgyfa utca 159.000.000 Ft
Budapest II. kerület, Országút, Tölgyfa utca, Országút
Kínálati ár: 159 000 000 Ft
Kalkulált ár: 441 667 Є
1 272 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
110 négyzetméteres, 2 szobás, eladó lakás
Budapest II. kerület, II. kerület, Szépvölgyi út
Kínálati ár: 226 000 000 Ft
Kalkulált ár: 627 778 Є
2 054 545 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület, Újlak II. ker.
Budapest II. kerület, Újlak II. ker., Újlak II. ker.
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 64 900 000 Ft
Korábbi ár: 68 900 000 Ft
Kalkulált ár: 180 278 Є68 900 000 Ft
1 664 103 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest II. kerület
Budapest II. kerület, Országút
Kínálati ár: 129 490 000 Ft
Kalkulált ár: 359 694 Є
2 023 281 Ft/m2
101 négyzetméteres, 5 szobás, beköltözhető, panorámás, eladó lakás
Budapest II. kerület, Budapest II. kerület, Sarolta u.
Kínálati ár: 379 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 052 778 Є
3 752 475 Ft/m2