Eladó lakás Budapest
Találati lista: 4704
Eladó Lakás, Budapest 19. ker.
Budapest XIX. kerület
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 193 629 Є
1 318 868 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 8. ker.
Budapest VIII. kerület
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 235 180 Є
1 163 014 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 12. ker.
Budapest XII. kerület
Kínálati ár: 87 500 000 Ft
Kalkulált ár: 242 382 Є
1 822 917 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 82 900 000 Ft
Kalkulált ár: 229 640 Є
1 454 386 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 2. ker.
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 126 900 000 Ft
Kalkulált ár: 351 524 Є
2 080 328 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 2. ker.
Budapest II. kerület
Kínálati ár: 116 000 000 Ft
Kalkulált ár: 321 330 Є
1 841 270 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 8. ker.
Budapest VIII. kerület
Kínálati ár: 64 990 000 Ft
Jelenlegi ár: 64 990 000 Ft
Korábbi ár: 65 990 000 Ft
Kalkulált ár: 180 028 Є65 990 000 Ft
1 031 587 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 3. ker.
Budapest III. kerület
Kínálati ár: 69 500 000 Ft
Kalkulált ár: 192 521 Є
1 390 000 Ft/m2
Eladó Lakás, Budapest 21. ker.
Budapest XXI. kerület
Kínálati ár: 65 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 65 900 000 Ft
Korábbi ár: 69 500 000 Ft
Kalkulált ár: 182 548 Є69 500 000 Ft
1 080 328 Ft/m2
Hirdetünk ön helyett!
Budapest VI. kerület, Hívja a tulajdonost!, Vörösmarty utca
Kínálati ár: 120 000 000 Ft
Kalkulált ár: 332 410 Є
1 290 323 Ft/m2
Hívja a Tulajdonost: Somogyi Ferenc +36702975678
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Orsolya utca, Pesterzsébet
Kínálati ár: 61 500 000 Ft
Kalkulált ár: 170 360 Є
1 205 882 Ft/m2
Hívja a tulajdonost!
Budapest IV. kerület, Székesdűlő, Székesdűlő
Kínálati ár: 83 000 000 Ft
Kalkulált ár: 229 917 Є
1 383 333 Ft/m2
III. Rómaifürdőn 3 lakásos, tégla építésű társasházban két, önálló bejárattal rendelkező lakás együtt eladó.
Budapest III. kerület, Rómaifürdő, Rómaifürdő
Kínálati ár: 195 000 000 Ft
Kalkulált ár: 540 166 Є
1 500 000 Ft/m2
Békásmegyer hegy felőli oldalán, a Hollós Korvin Lajos utcában I. emeleti 57 nm-es, 1 + 2 fél szobás panel lakás eladó.
Budapest III. kerület, Békásmegyeri lakótelep hegy felől, Hollós Korvin Lajos utca
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 179 778 Є
1 138 596 Ft/m2
Hívja a Tulajdonost: Keresztes Zoltán, +36306748605.
Budapest XIX. kerület, Hívja a Tulaljdonost!, Jáhn Ferenc utca
Kínálati ár: 34 800 000 Ft
Kalkulált ár: 96 399 Є
828 571 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület, Óbuda, Pacsirtamező utca
Budapest III. kerület, Óbuda, Pacsirtamező utca, Óbuda
Kínálati ár: 24 000 000 Ft
Kalkulált ár: 66 482 Є
400 000 Ft/m2
Értesítés a hasonló új hirdetésekről!
Eladó téglalakás, Budapest III. kerület, Óbuda, Váradi utca
Budapest III. kerület, Óbuda, Váradi utca, Óbuda
Kínálati ár: 40 500 000 Ft
Kalkulált ár: 112 188 Є
1 396 552 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest X. kerület, Harmat utca
Budapest X. kerület, Harmat utca
Kínálati ár: 58 900 000 Ft
Kalkulált ár: 163 158 Є
1 090 741 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest XXIII. kerület, Millennium telep, Lórév utca
Budapest XXIII. kerület, Millennium telep, Lórév utca, Millennium telep
Kínálati ár: 89 900 000 Ft
Kalkulált ár: 249 030 Є
1 070 238 Ft/m2
Eladó téglalakás, Budapest VII. kerület, Nagykörúton belüli terület, Garay tér
Budapest VII. kerület, Nagykörúton belüli terület, Garay tér, Nagykörúton belüli terület
Kínálati ár: 84 900 000 Ft
Kalkulált ár: 235 180 Є
1 102 597 Ft/m2